Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok ha ezt látnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha ezt látnátok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy ellenkező neművel, átlagos, szerény jófej. Mikor először visz haza titeket látjátok hogy a házuk kb mint egy palota. 3 kocsi, minden szobában nagyképernyős TV-k szauna, hidrokabin, órási kert, gyümölcsös, medence stb. Kellemetlenül éreznétek magatokat? Vagy tetszene?
2013. aug. 24. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, kellemetlenül éreztem magam, mert a szülei folyton éreztették, hogy nem vagyunk egy szinten. Pedig még egy rohadt középiskolát sem tudtak elvégezni, mégis az én közgazdasági érettségimet nézték le.
2013. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ledöbbennék, hogy hogy hagyhattam magam ennyire hülyének nézni és be sem mennék, hanem gyalog hazaindulnék.A pasi sosem találna meg.
2013. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Rögtön elhagynám,nekem több kell.
2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem az már sok.
2013. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ilyen nem igazán létezik. azt hinném, hogy mos épp a jófej, szerény pasit játssza, mert meg akar fektetni.

egyébként nem érdekel pénz része, akinek ez fontos, az r*b*nc. aki pasinak fontos, hogy ezt produkálja, mert csak úgy lehet jó nőt szerezni, az ostoba, és nem érdemel meg engem.

2013. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De biztos vannak itt olyanok is, akik egyből letérdelnének...
2013. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelne, mint ahogy nem isérdekelt és valóban az van amit a korább hozzászóló írt h éreztenék a szülők az anyagi különbséget, de azóta már összeházasodunk gyerek is van és 15 éve boldogan élünk, persze már a szülők is elfogadtak :)
2013. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemét mert pénze van? Érdekesen gondolkodtok!
2013. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet valaki normális attól hogy pénzes? Nem értem ezt a sok negatív hozzáállást.
2013. aug. 24. 14:33
 10/21 anonim ***** válasza:
8-as, nem azt írtam, hogy szemét, csak ne mondd már nekem, hogy ezek átlagos lányokkal szóba állnak. minimum jó test, dekoratív megjelenés, ami passzol a cuccokhoz, meg őhozzá. vagy legalábbis legyen valamiben különleges, mindegy, csak ne legyen átlagos. még soha nem láttam gazdag pasit átlagos lánnyal. (vagyis igen ,de az úgy ki volt pofozva, hogy extrának nézett ki - másnéven luxusribi)
2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!