Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok ha ezt látnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha ezt látnátok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtek egy ellenkező neművel, átlagos, szerény jófej. Mikor először visz haza titeket látjátok hogy a házuk kb mint egy palota. 3 kocsi, minden szobában nagyképernyős TV-k szauna, hidrokabin, órási kert, gyümölcsös, medence stb. Kellemetlenül éreznétek magatokat? Vagy tetszene?
2013. aug. 24. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9 Egy normális, a pénzt helyén kezelő pasi, nem játszik a nála nyomorultabbal, és nem játszik királyfit hamupipőkének. hanem tiszteli hamupipőkét emberi mivoltjában és egyenrangú félként kezeli.Pénzherlyzettől függetlenül.


Van egy nagyszerű, de igaz mondás:


"Sose nézd le a nálad elesettebbet,szegényebbet, mert sosem tudod mikor szorulsz a segítségére."

2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igazából... Meglepődnék, de nem gondolnék semmi különösebbet. Őszintén mondom. A gyümölcsös, a kert és a medence viszont kifejezetten tetszene :D A többi annyira nem érdekelne.

Ha ezek után is teljesen normális, jó fej, rendes embernek minősül, természetesen nem befolyásolja a kettőnk kapcsolatát, hogy a szülei gazdagok, vagy sem. Viszont ha ezt folyton az orrom alá dörgölné... Az azért már zavarna. A szülők meg engem általában szeretnek, ha az lenne az egyetlen bajuk velem, hogy nem származok gazdag családból, akkor én elégedett lennék :D

2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11, oké, legyen, lehet, nem akarom erőltetni az igazam. De egy biztos, ötször annyi nő akarja majd megszerezni tőle a gazdag pasit, és melyik pasi nem szédülne meg, ha otthon a kis szürke feleség/élettárás, és valahol meg egy gyönyörű modellszerű csaj beadja neki, hogy hűde beleszeretett

(mert pl. Vajnát is azért szereti a neje mert olyan különleges, jófej pasi...aha)

2013. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ASOT ***** válasza:

Lehet az is normális, de tudod általánosítani fogok de sokan nagyon sokan előítéletesek.

Mielőtt még jobban megismernék a másikat már leírták.

2013. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolna semmiben sem,de lehet,hogy lenne olyan helyzet,hogy tudna feszélyezni.
2013. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha egy lány szülei ilyen pénzügyi helyzetben lennének, elsőre biztos nagyon magam alatt érezném magam.


Nem mondom azt, hogy ettől egyből buta és felszínes a lány, de biztos kétségbe esnék, hogy hogyan fogom neki ezt a luxust megadni. Viszont olyan szinten tetszene, hogy talán a szüleinek vannak jó kapcsolataik és talán segítenének végre egy jó munkát találni nekem később, ha már jobban összemelegszünk. :)

2013. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Eléggé zavarban lennék és nem érezném jól magam. Feszengenék, hogy nem tartozom oda. Nem tudnék felszabadult lenni, max a kertben.

De olyan 6-7 ottlét után megszoknám, de az biztos, hogy félnék mindent megfogni, és nem nagyon mernék ott szeretkezni, mert mi van, ha valami drága holmit tönkreteszek?


De, ha hajlandó arra, hogy ne legyünk sokat nála, akkor nem zavarna :)

2013. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez kell a nőknek, csak játsszák itt az ártatlan riba ncot.
2013. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne ezáltal ítéld el. Nagyon kevesen tudják értékelni a pénzt,főleg ha sok van belőle. Ha rendes a srác,beszélgess vele többet.. Attól még lehet normális,hogy luxuskörülmények között él. Viszont mivel már én is benne voltam ebben a szituációban,azt tudom javasolni,hogy zárj ki mindent és ismerd meg a srácot. Nagyon sok olyan van,hogy először kedves,udvarias,szerény,de ha jobban megismered,meglátod mi rejtőzik a falak mögött: képmutatóság. A legtöbb a pénze által úgy gondolja,hogy az emberi érzéseket és az elismerést is pénzzel meg tudja venni. Ez nem előítélet,én már átéltem egy hasonlót. De azt is kiemelném,hogy mindenki más,senkit sem az őt körbe vévő tárgyak szerint kell megítélni.
2013. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na megszólalt egy besavanyodott csúnya, alacsony pasi (18)
2013. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!