Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem akar újra összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem akar újra összejönni velem? :S bővebben lent

Figyelt kérdés

Ex pasimmal több mint egy éve szakítottunk, abban maradtunk hogy barátok maradunk, persze voltak "kis" nézeteltéréseink, most kb egy hete azt írta msnen hogy én őt soha nem bántottam de ő ezzel ellenben mindig a lelkembe gázolt, és hogy ő ezt nagyon megbánta, meg ilyenek. És túlzottan kedves az utóbbi időkbe... Tudja hogy van pasim.

Vélemények?:S


2009. nov. 8. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
szeret még.. ki akar veled békülni.. szerintem ha nem akasz már tőle semmit, akkor célozgass rá, hogy pl. msn-en felhozod milyen boldog vagy, és elmondod hogy a pasid miatt.. meg ilyenek
2009. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát kibékülve ki vagyunk, csak olyanok vagyunk mint a 30 éves házasok, egyik pillanatban öljük egymást aztán mintha semmi sem történt volna. De én nem akarok vele megint...:S szeretTEM régen de mikor szakított velem... csak azért mert nem akartam lefeküdni vele.. Betelt a pohár. a jelenlegi párommal nagyon boldog vagyok, ő ezt tudja is. Mert mikor rájön ez a hülyeség hogy ő megbánt mindent akkor mindig arra terelem a témát hogy mennyire szeretem a páromat :D
2009. nov. 8. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban sokszor megbántott, akkor lehet, hogy valóban csak szeretne bocsánatot kérni.

Az én ex pasim, akivel három évig voltam együtt szinte folyamatosan megbántott. Nem is beszéltem vele jó ideig, aztán teljesen baráti alapon egyszer jelentkezett és azóta is sokszor megbeszéltük, hogy mekkora barom volt. Minden mást is meg tudok vele beszélni, nagyon jó, hogy valaki férfi szemszögből látja a dolgokat! Már évek óta így vagyunk és egész biztos vagyok benne, hogy soha nem akarna velem újra összejönni, mert azóta rég családja van és boldogan élnek!

Persze lehet, hogy a te ex-ednek más tervei vannak, de ha baráti a viszonyotok, akkor ez úgyis hamar ki fog derülni.

2009. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a legnagyobb szórakozása az volt hogy belémgázoljon... És én mindig megbocsájtottam neki, és soha nem bántottam viszont... De remélem tényleg csak békülni akar. egyszerűen ha úgy gondolok rá, hogy ő meg én megint együtt, elmegy az életkedvem. :D:S amúgy ő az egyetlen ember aki MINDENT tud rólam. Mert legjobb barátságból indult ki ez a hülye kapcsolat. azután őrült meg
2009. nov. 8. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Adj igazat neki hogy barom volt, fogadd a bocsánatát, és ha más irányba mocorogna, vágd herén! :D

ez így korrekt. a szakítás az szakítás. ennyi.


(srác vagyok énis, nem megcsömörlött csaj.)

2009. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Exemmel miután elmúlt részemről a szerelem és emiatt szakítottam, elég haragos volt velem szemben. Elég szerelmes volt, szóval megértettem és nem problémáztam ezen. Évekkel később, mert közben elkerültünk egymás mellől (egy fősuli) én megkerestem, mert kíváncsi voltam mi van vele. Addigra volt egy három éves kapcsolata. Gyanakodni kezdett, hogy akarok tőle valamit, de ez alaptalan volt. Sokszor msneztünk és amikor felhozta találkozhatnánk, mert a városomban van dolga nevettem és mondtam hozhatná a barátját is, legalább megismerem! :P Végül találkoztunk, hozta a barátját, és ezután a barátja nem értette miért haragudott rám anno a csaj, mert milyen rendes vagyok! :P Lényeg, hogy a mi kapcsolatunk régen barátságból lett és hiányzott mindkettőnknek. Azóta is barátok vagyunk.

Azt, hogy az exednek mi a célja, te tudod, de lehet ártatlan barátkozás, szóval ne kombinálj alaptalanul. :)

24F

2009. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti akar valamit. Egyszer elég bocsánatot kérnie... nem kell 80x elmondani. Mondd meg neki, hogy elfogadtad a bocsánatkérését. Úgy hogy nem kell többször megtennie. És a kedvességet pedig megkapod a barátodtól. A múltat le kell zárni és nem piszkálni újból és újból. Egy szemét volt... és?? Változtat a tényen ha később bocsánatot kér? Igen annyit, hogy már nem gyerekesen gondolkodik hanem rájött, hogy mekkora b.rom volt. De ez már nem változtat semmin... csak ha te is akarod. Szerintem valahol jól esik neked, hogy így viselkedik. De ne felejtsd el a felmelegített káposzta már nem az igazi. Sőőttt :(
2009. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól esik persze, de akkor sem szeretem. Szánalmas kis gyökér...
2009. nov. 11. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így gondolkodsz róla, akkor inkább hagyd elmenni. Én nem zárnám ki, hogy tényleg csak a barátságot szeretné újra kezdeni, akkor viszont neked is tisztességesen kellene hozzáállnod és nem kellene ilyeneket írnod róla. Szerintem egyátalán nem szánalmas, ha valaki belátja, hogy korábban hibázott és bocsánatot kér. Ha hiányzik a barátsága, akkor te se viselkedj úgy, mintha most te ülnél a trónon. Ha aztán mégis próbálkozik és ha te nem akarod, azt is normálisan meg lehet mondani. Ha pedig tényleg őszintén így gondolsz rá, hogy mennyire szánalmas, akkor mindkettőtöknek jobb lesz, ha nem veszitek fel ismét a kapcsolatot!
2009. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szánalmas gyökérnek titulálod egykori szerelmed, téged minősít. Gondolkodj el ezen.
2009. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!