Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a szemeteket szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szemeteket szereti minden nő?

Figyelt kérdés
Jó tudom majd jön a duma hogy van rendes is meg majd lesz aki írja hogy én az vagyok bla bla bla,csak sajnos nem ezt látom,egy rendes férfi tiszteli a nőt meg szereti és hűséges hozzá,a barátom meg itt irkálja hogy ő annyira kíván egy csajt hogy hú de közben meg költözik össze felé a barátnőjével,de azt ecseteli hogy hogy meg dugta tegnap a barátnőjét meg ma is hogy meg fogja basszus a csaj nem ilyen mint a srác de mégis ez a tapló kell neki aki a háta mögött öt évig csalta meg most is más nőt kíván,mondom neki szereted te egyáltalán mert ha nem akkor hülyeség erőlködni erre a válasz a sráctól hát jól meg vagyunk,csak mondom az hogy jól meg vagyunk vagy szereted az nem ugyan az.És a nők ezekre buknak,aki meg rendes évek óta keres sikertelenül vagy ha talál is jól át dobják őt a palánkon,mi a frász lelete a világot?

2013. szept. 30. 20:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam eredendően, ha jól látom, ti kezdtetek el méltatlankodni. So there.
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert nekik nem kihívás a rendes, tisztességes, udvarias pasi. Neki státusszimbólum kell, egy igazi tökeerős domináns alfahím, akivel lehet mókusvakítani a barátnők előtt, az utcán vagy bárhol. Igaz, azt a részét már kevésbé szeretik amikor a domináns férfiistenük hazaérkezés után két jókora csárdáspofonnal indít mert nincs kész a vacsora, de még ilyenkor se hagynák ott, áááá le is esne az ujjukról a karikagyűrű, inkább felmennek velvet.hu-ra meg cotcotra hisztizni a puncipajtásoknak hogy a férfiak micsoda utolsó szemetek...hát cicukám, neked kellett férfias alfahím, tessék, lehet neki örülni. Az ilyeneket szívből kiröhögöm, megérdemlik.

#1, ha nem tetszik, ne olvasd.

#3 és #5, nem nem hisszük el, mert nem ezt látjuk. Persze itt interneten mindeki kivétel ugye.

#18, folyamatosan azt csináljátok, és az a szégyen hogy még meg is vagytok győződve róla hogy az ég piros, a fű narancssárga és csak mi látjuk rosszul. Hát nem,

#19, majd ha változik a helyzet akkor nem lesz ennyi ilyen kérdés. De hát nem változik.

#23 egyszerűbb konteókat gyártani mint szembenézni az igazsággal,mi? :D

#28 én meg rajtad, amilyen siralmas magáncirkuszt itt lenyomsz.

#40, már alapból az vagy szóval nem sokat számít, ígyis-úgyis találsz valamit amibe beleköthetsz, jó trollhoz méltón.

Kapták is sorban a mínuszokat a baromságaikra.

2015. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Mert szerintük az a pasas "uncseeeeeehhhh" és a kigyúrt pénzes fazonra nedvesednek, akkor is ha egy kőbunkó tahó az illető és csak megdugja őket aztán meg kidobja...és persze ezek a felháborodott nők ilyenkor minden létező felületen a férfiakat tudják csak szidni, még véletlen se az ő hibájuk, ott volt a rendes pasas aki megbecsülte és tisztelte volna őket, az nemkellett, akkor meg örüljenek a tapló macsó csávójuknak és viseljék el a pofonokat is, az is vele jár...

És az a vicc hogy hiába írjuk itt nekik kórusban ötvenen hogy szakítson vele, hagyja ott mert belerokkan idővel, mindig csak azt tudja válaszolni fátyolos hangon, hogy "de szeretem..."

Most egy ilyennel mit kezdesz, őszintén? Maradjon akkor boxzsák, ha ez a szíve vágya...


Akinek meg nem tetszenek az ilyen kérdések, azoknak mondok egy frankót: NEM kell elolvasni és kommentelni hozzájuk. Ti nem azért vagytok, hogy segítsetek, hanem hogy más nyomorán röhögjetek. Szánalmas legalja pronyók. A piros kezet kaptátok mind egy szálig.

2018. aug. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!