Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a szemeteket szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szemeteket szereti minden nő?

Figyelt kérdés
Jó tudom majd jön a duma hogy van rendes is meg majd lesz aki írja hogy én az vagyok bla bla bla,csak sajnos nem ezt látom,egy rendes férfi tiszteli a nőt meg szereti és hűséges hozzá,a barátom meg itt irkálja hogy ő annyira kíván egy csajt hogy hú de közben meg költözik össze felé a barátnőjével,de azt ecseteli hogy hogy meg dugta tegnap a barátnőjét meg ma is hogy meg fogja basszus a csaj nem ilyen mint a srác de mégis ez a tapló kell neki aki a háta mögött öt évig csalta meg most is más nőt kíván,mondom neki szereted te egyáltalán mert ha nem akkor hülyeség erőlködni erre a válasz a sráctól hát jól meg vagyunk,csak mondom az hogy jól meg vagyunk vagy szereted az nem ugyan az.És a nők ezekre buknak,aki meg rendes évek óta keres sikertelenül vagy ha talál is jól át dobják őt a palánkon,mi a frász lelete a világot?

2013. szept. 30. 20:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
bár szerintem te nem férfi vagy még csak kisfiú
2013. szept. 30. 21:11
 32/53 anonim ***** válasza:
Add fel kedves kérdező, te itt nem rúgsz labdába:) Szánalmasan nevetséges vagy.
2013. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
nem adok fel semmit mert nem érdekel le pereg rólam a véleményetek
2013. szept. 30. 21:16
 34/53 A kérdező kommentje:
pont olyan szánalmas vagyok mint ti
2013. szept. 30. 21:16
 35/53 anonim ***** válasza:
Najólvan, én offolom innen magam, lusta vagyok az elvakult hülyeséggel vitatkozni. Több észt neked, mint amennyid van, pá!
2013. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Én már röhögök rajtad ember, nem vagy normális XDD
2013. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, én megdicsérlek, ez a kérdés most jobban sikerült mint a többi. Tetszett a beleélésed.
2013. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 viktor123456 ***** válasza:
Akarod tudni a kérdésre a választ. Dobj email címet emailben küldök szakirodalmat.
2013. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
37%

Azért mert a nők rettentően felszínesek, a külsőn meg a pénztárcán túl más nem érdekli őket, nekik JÁR a domináns alfahím ugye. A pasas kb. ezekre jó nekik: státusszimbólum és sétáló hitelkártya. És mivel a nők sajnos körül vannak rajongva, simán megtehetik hogy egy "domináns alfahímmel" jönnek össze.


Aztán pár évvel később mennek cirkuszolni feminára meg cotcotra a puncipajtásoknak, hogy a domináns férfiistenük két bazinagy maflással indít amikor hazaérkezik, mert nincs megfőzve a vacsora, és hogy a férfiak mekkora szemetek...

Hát édeskéim, nektek kellett alfahím,tessék, lehet örülni neki. Az ilyeneket szikrát nem sajnálom inkább jól kiröhögöm, megérdemlik.


21:01 és a társai meg kapásból kapták is a mínuszt.

2013. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki taposott bele a férfiasságodba hogy ilyen frusztrált lettél? Amíg ilyen buta vagy, addig ne is várd hogy normális nők találjanak be. Én meg az olyanokon röhögök, akik férfi létükre így picsognak hogy a nők milyen csúnya gonosz pénzimádó r**ancok :( Én is nevetséges lennék, ha folyton fröcsögnék hogy "jajj a férfiak rettentően felszínesek, mind csak megd**ni akarnak!" :'(
2013. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!