Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a szemeteket szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szemeteket szereti minden nő?

Figyelt kérdés
Jó tudom majd jön a duma hogy van rendes is meg majd lesz aki írja hogy én az vagyok bla bla bla,csak sajnos nem ezt látom,egy rendes férfi tiszteli a nőt meg szereti és hűséges hozzá,a barátom meg itt irkálja hogy ő annyira kíván egy csajt hogy hú de közben meg költözik össze felé a barátnőjével,de azt ecseteli hogy hogy meg dugta tegnap a barátnőjét meg ma is hogy meg fogja basszus a csaj nem ilyen mint a srác de mégis ez a tapló kell neki aki a háta mögött öt évig csalta meg most is más nőt kíván,mondom neki szereted te egyáltalán mert ha nem akkor hülyeség erőlködni erre a válasz a sráctól hát jól meg vagyunk,csak mondom az hogy jól meg vagyunk vagy szereted az nem ugyan az.És a nők ezekre buknak,aki meg rendes évek óta keres sikertelenül vagy ha talál is jól át dobják őt a palánkon,mi a frász lelete a világot?

2013. szept. 30. 20:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
55%
Napi szinten vannak ilyen kérdések, mi meg normálisabb fajta nők belefáradunk ugyanazok leírásába. Kereső!
2013. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

Ne általánosits!!!


mondta a nő, aki nem akart tudomást venni a problémáról

2013. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
10%
Elsőnek igaza van. Milliószor írtam le,hogy a rendes pasikat kedvelem. Sosem hiszi el egyik itt nyafogó hím sem. Akkor minek ? Tényleg használd a keresőt. Vagy fel se tedd a kérdést, kapásból csak a szidd a nőket, és kész.
2013. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
csak tudnám h mit élvezel ilyenkor.
2013. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Pain for Pleasure ***** válasza:

UNALMAS! Miért kell minden nap 20x kiírni ezt a kérdést??

Hiába koptatjuk a klaviatúrát, úgysem fogjátok elhinni, hogy nem minden lány a szemét pasikra bukik.

2013. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Haha, mondtam kérdező..:)


1# voltam.

2013. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Ez az a sztereotípia, amit a legjobban unok már
2013. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Még sose mondták hogy szeretik a szemeim.
2013. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Ja nagyon látom hogy a rendesre buktok,az ember próbálkozik normálisan de semmi nem tudom nektek mi a rendes szó jelentése
2013. szept. 30. 20:59
 10/53 anonim ***** válasza:

Picsogós Pics válasza:

Mert a szem a lélek tükre! :D

2013. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!