Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti csináltok ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csináltok ilyet? (facebook)

Figyelt kérdés

Hogy nem válaszoltok a pasitoknak?

Mert "csak egy pillanatra ugrottam fel és léptem is ki".

Légyszi mellőzzétek a face szidalmazását és a miért face-en kell élni az életed c. okosságokat,köszi. :D


2013. szept. 28. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én javarészt telefonról vagyok fenn,és ott akkor azt mutatja,hogy benn vagyok,mikor nem is.Másoknál is tapasztaltam már ezt.Ha fenn vagyok,akkor természetesen válaszolok,nem azért lépek fel, h ne írjak.Pillanatok alatt meglehet írni egy üzenetet.Viszont abból,hogy össze vissza mutatja ki mikor volt fenn,és fenn van de mégsem,és fordítva,már volt nézeteltérés.
2013. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!