Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti csináltok ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csináltok ilyet? (facebook)

Figyelt kérdés

Hogy nem válaszoltok a pasitoknak?

Mert "csak egy pillanatra ugrottam fel és léptem is ki".

Légyszi mellőzzétek a face szidalmazását és a miért face-en kell élni az életed c. okosságokat,köszi. :D


2013. szept. 28. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jha
2013. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És mi az oka?

Nagy dolog lenne 2 szót odalökni,h miért nem ér rá?

2013. szept. 29. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy pillanatra ugrottam fel és léptem is ki"


Szerintem sokan csinálnak ilyet facebook-on.

2013. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, ha alig van időm is visszapötyögök neki gyorsan. 2 percbe nem haltam még bele vagy annyiba sem telik.
2013. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokszor benyomva marad, ott sem vagyok. És igen, van olyan, hogy belépek aztán lépek is ki, nyomom le a monitort és már nem is látom az üzenetet. Ha viszont látom, hogy írt valaki, csak akkor nem válaszolok, ha tényleg rohanok el itthonról.
2013. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha látom,hogy a pasim írt akkor válaszolok mert 2 perc az egész..
2013. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nekem van olyan, h telóról elfelejtek kilépni, szal akk hiába vagyok fenn, nem nézem meg az üziket. de am én mindig visszaírok, ha feltesz vki egy kérdést. de csak ha annyit kérdez h vagy? akk nem írok neki vissza, hanem ha legközelebb feljövök, akk rögtön elmondom h miért nem írtam vissza. de am tényleg idegesítő, h ha felteszek egy kérdést, és látom is h látta. na az tényleg idegesítő, de egyébként mostanság jobban figyelek arra, h mindig kilpjek faceről. de am nekem olyan nincs h csak egy piilanatra ugrok fel, ha felnézek akk azért nézek fel, h megnézzem h nem-e írt vki.
2013. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha annyira siet valaki, vagy nincs kedve hozzá, akkor minek lép fel a fészre? Én nem szoktam "egy pillanatra" felugrani... most vagy leülök a gép elé, vagy nem... ha meg már fenn vagyok, és látom, hogy írt a barátom, akkor legalább egy szmájlit odavetek neki :D de amúgy kiírja, hogy látta-e az üzenetet... és ha már megnézte és nem volt képes visszaírni semmit, akkor ott valami gubanc van.
2013. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen.


Egyébként nekem csak akkor van bekapcsolva fbn a chat, ha itt is vagyok előtte. Tehát csak akkor láthatnak meg, ha én úgy akarom.


27/N

2013. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szergej55 ***** válasza:
[mellőzött rész]
2013. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!