Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem eszik, csak vizet iszik, és nem alszik, csak nagyon keveset, azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 08:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
voltam én is depresszióban ilyen miatt, nem jófejkeséből írtam. Egyszer, többet ilyen nem esik meg velem, mert: kár az ilyesmi miatt szenvedni, sehova vezet, önhergelő folyamat és csak idő húzás. Ha belegondolsz, hogy az életed akár csak egy napja (és az életed napjai egy véges szám, megszámlálható és minden nappal egyre kevesebb van hátra belőle) pl semmitérő szomorkodással telik, hamar rá lehet jönni mezei paraszt logikával, hogy értelmetlen, semmivel nem leszel előrébb. Nézd meg Fűrészt, van benne egy jó mondat :) "A legtöbb ember, nem elég hálás az életéért, ön az lesz mától fogva"
2013. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sztem veled ez max 1-2 napja történhetett, akkor szoktak az emberek ilyen drasztikus hozzáállást mutatni az élethez, "meg akarok halni"meg a többi.. velem is mindig így volt. Általában ilyenkor a szomorúság és nyomottság teljesen elnyomja az éhségérzetet is, alig eszünk olyankor, vagy nem is. Aludni sem bírunk hiszen rá gondolunk. De hidd el ez elmúlik! Csak ez a pár nap viseli meg nagyon az embert, addig az esemény sokkhatása alatt van, amit fel kell dolgozni... ehhez is erő kell, remélem vannak akik segítenek, akikkel beszélhetsz, család v barátok. Mert hidd el utána mintha kétszer olyan erősebb emberként újjászületnél, olyan lesz!:) Próbálj azért minimális mennyiséget bevinni, ha ételből nem is, de VÍZBŐL igen, mert az tényleg fontos. Nem lenne jó ha úgy járnál, hogy kiszáradsz, kórházban meg infúzióra kötnek... Szóval gondolj erre na meg arra, hogy minden eső után kisüt a nap! Jobbulást:)
2013. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
még nem következett be,de van rá esély sajnos.
2013. szept. 25. 11:14
 24/27 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. szept. 25. 11:15
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor ne ásd előre a sírod!
2013. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
nem ásom,de 23 nap mulva kiderül hogy mi lesz. addig csodát kell tennem...
2013. szept. 25. 15:14
 27/27 anonim ***** válasza:
nem fosat a fehérje és a zsír :D
2013. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!