Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem eszik, csak vizet iszik, és nem alszik, csak nagyon keveset, azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 08:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Étlen 50 nap körüli időszakot többen túléltek (hajótöröttek, bányában rekedtek).


Alvás, étel, ital hiánya úgy 72 órán keresztül még nem megterhelő egy egészséges embernek, utána meg úgyis megunja, ha ez önkéntességből, nem pedig kényszerből adódik.

2013. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ha innál, akkor az italodba tegyél fehérjeport és zsírt :)
2013. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nem kényszer,hanem nagyon mély bánat,amin nem tud segíteni senki. tehát egy fajta idegi kényszer. az a baj hogy ha ilyen van nem érzek éhséget.csak aludnék.
2013. szept. 25. 08:43
 14/27 A kérdező kommentje:
Fehérje por és zsir. :) igen. jó ötlet,még fossak is. :) aranyos. :) külön külön tudom. :) köszönöm.
2013. szept. 25. 08:44
 15/27 anonim ***** válasza:
nincs olyan angy bánat amiből ne lehetne talpra állni. H aolyan emberek talpra tudnak állni aki elvesziti az egész családját váratlanul vagy háborúban vagy súlyos fogyatékossággal él amivel másra van utalva az élete midnen percében akkor nem hiszem hogy te ne tudnál ebből kikerülni. Persze midnnekinek vannak könyebb és nehezebb napok de kűzdeni kell. csak rajtad mulik..... Áruld el mi lenne az a anagy targédia? elhagy a párod? vagy meghal valakid?
2013. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

inkább az önsajnálat és a "hitványkodás szerelmi bánatban" helyett foglalkozzál valami értelmessel, többre mész vele:


[link]

2013. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
más könnyen túltenné magát. én sajnos nem. megmondom az őszintét. nem is nagyon akarom túltenni magam ezen. sokat szenvedtem már az ilyen dolgok miatt. igen. párkapcsolat van veszélyben. a lényeg,hogy szeretek valakit. ha elveszítem,akkor ügye soha tobbé nem lesz mellettem. a hiánya az ami miatt elkeserednék ennyire. már volt gondunk. de akkor kijöttünk belőle szépen. azt nem tudom,hogy ebből hogy tudunk. egy biztos. ha netán rosszul sülne el,akkor feladom. nem akarok már újabb próbát tenni. kérek mindenkit,hogy ne nevessenek ki. nem öngyilkos akarok lenni,csak tudom,hogy az élet onnantól nem érdekel,és egyszerűen lesz ami lesz alapon leszek ameddig leszek. csalódtam már nagyot életemben. de többet nem szeretnék. abban a helyzetben meg nem én irányítom,hogy eszek vagy nem. ezért a kérdés.
2013. szept. 25. 10:17
 18/27 A kérdező kommentje:
még annyit. nem szeretném ha sajnálnának.a kérdésem az,hogy kb mennyi ideig tart az élet,ha az ember nem bír enni és inni,és életkedv a nullán van,és nem alszik.....
2013. szept. 25. 10:20
 19/27 vakondka ***** válasza:

Szia,


Szerintem ez halálhoz vezet 2 héten belül, de előtte jó sokat fog szenvedni az illető.

2013. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm!
2013. szept. 25. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!