Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem tudok szeretni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tudok szeretni. Ilyen van?

Figyelt kérdés

Régen volt már kapcsolatom azóta bármilyen lánnyal beszéltem nem lett belőle semmi MIATTAM. Mert úgy érzem hogy nem tudok már szerelmes lenni eş csak púp lenne a hátamon egy barátnő.

Évek óta ezen sínylődöm.

18F


2013. szept. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem tudsz, hanem az, hogy nem mersz.
2013. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van.

No problem. 18 éves vagy. Ez még csak a felnőttkor előszobája. Ne éld bele magad :P


Szerintem foglalkozz az életed egyéb területeivel. Azokkal hogy állsz?

2013. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj tudsz te szeretni, csak nem akarod hogy megint össze törjön a szived, majd ha megtalálod az igzit
2013. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de már 3éve várok rá?
2013. szept. 23. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem várni kell rá.
2013. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ez a baj 17/l
2014. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!