Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Percinella kérdése:

Szerintetek lehet ebből valami? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki szánalmasnak meg ribinek fog tartani de szerelmes vagyok egy fiúba akinek már barátnője van, mentségemre szolgáljon hogy 5 éve vannak együtt és abból 4 éve már nincsenek is jóban csak azért vannak együtt mert a csaj ott lakik nála . A fiú azt mondta hogy évekkel ezelőtt kinézett magának( mert az öccse osztálytársa voltam.) . Feljár hozzám ha tud és már megcsókolt többször is ölelget, mondta h velem akar lenni hogy senkit nem tűr meg maga mellett csak engem , hogy el tudná velem képzelni a jövőjét , de ott van mellette a csaj és nem történik semmi bár tudom h rég nem is csókolóztak meg semmi de rossz érzés így lenni :S Azt kérte várjak rá amit megteszek hiszen mit veszíthetek :S soha nem voltam egy olyan kifejezetten "jó nő". Szeretném ha segítenétek , ti mit tennétek a helyemben mit gondoltok van esély erre a kapcsolatra , és hogy mi a véleményetek a kialakult helyzetről.?
2013. szept. 19. 16:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolná veled, akkor a csajt már rég az utcára pakolta volna. A helyedben többet nem engedném fel magamhoz.
2013. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Gondoltam h megkapom ezt...
2013. szept. 19. 16:26
 4/40 A kérdező kommentje:
2# nem volt köztünk intim kapcsolat csak ennyi amit leírtam de az a baj h nagyon beleszerettem :S és most nem tudommit tegyek
2013. szept. 19. 16:27
 5/40 anonim ***** válasza:
Nehogy bedőlj annak a dumának,hogy nincsenek is jóban 4 éve,gondolj arra hogy vele bújik az ágyba vele szexel ,ha nem szeretné akkor már rég szakítottak volna.Te legfeljebb szeretőnek kellenél.
2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Mióta ismered?

És ő hogy a fenébe lehet olyan ostoba, hogy nem dobja ki azt a csajt, akivel már régóta nem is csókolóznak? Jó, hogy ott él, de ha mindkét fél elhidegült már, akkor csak egymás idejét rabolják. Egyaránt rossz ez a lánynak és a fiúnak is, mert 4 év alatt már simán találhatott volna mindkettő olyat, akivel boldog lehet.


Gazdag az a lány?


18/L

2013. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
3# valószínű igazad van annyi ami kicsit biztat a dologba h az öccsével sokat beszélek aki velük lakik és azt mondja ő is h nem vannak jóba meg a haverjai is ezt mondják és h a csajt cs azért nem rakja ki mert nincs hova mennie :S
2013. szept. 19. 16:29
 8/40 anonim ***** válasza:
Találkozgass más fiúkkal. Itt a GYK-n biztos lenne rá jelentkező.
2013. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
6# jóideje évek óta ismerem a csaj most szerzett munkát és nem nagyon van pénze épp ezért nem dobta ki a csávó :S
2013. szept. 19. 16:30
 10/40 A kérdező kommentje:
#8 nem hiszem :S nem vagyok az a "hejj de jó nő ":S
2013. szept. 19. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!