Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy Ő az igazi?

Figyelt kérdés
volt egy lány 2 hónapig járt a mi sulinkba nagyon jóban voltunk ő volt az első lány akire úgy tekintettem hogy több mint barát de mire összejöttünk volna elment. Azóta eltelt fél év fb-n ritkán beszélünk, neki van pasija de nincsenek túl jóban én azóta rengeteg új emberrel, lánnyal ismerkedtem meg volt olyan is akinek tudtam hogy bejövök de nem jöttem vele össze mert úgy érzem nekem nem kell más csak az a lány, pedig nem a legszebb akit ismerek de van benne valami ami megfogott és nem hagy nyugodni
2013. szept. 17. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs igazi, nem érezheted azt. Csak bejön neked.
2013. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!