Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem egy nőtől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem egy nőtől a hisztit ISMERKEDÉSI fázisban?

Figyelt kérdés

Alig másfél hónapja ismerkedek egy lánnyal, nyáron egy nyaralás alkalmával kezdtünk egymás felé közeledni. Szeptember első hetéig minden szép és jó volt, két hete viszont valami megváltozott. A harmadik oktalan cirkusz miatt vagyunk fasirtban kettő, azaz 2 héten belül, pedig még nem is járunk. Tegnap pl azért mert felvettem FB -ra két régi lány osztálytársamat ismerősnek.


Szeretnék vele összejönni, de nekem nyugalmas élet kell, és nem hetente kétszer összeveszni teljesen értelmetlen dolgok miatt, így el fog taszítani magától.


Próbáltam beszélni vele, meghogy alaptalanul balhézik apróságok miatt, de leszúrt érte hogy én ezeket a problémákat gyerekesen kezelem, velem semmit se lehet megbeszélni, közbe meg ő szalad el, kikapcsolja a telefonját, törli magát FB -ról, így találkozni se tudunk 1-2 napig. Utána meg jön és békül, talán észreveszi magán hogy néha feleslegesen kapja fel a vizet de pár nap múlva kezdődik elölröl az egész..


Átéltetek már valami hasonlót?


22/fiú


2013. szept. 16. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, én átéltem hasonlót, féltékeny lánytípusba tartozom. Azért a telómat nem szoktam kikapcsolni, facebookról még nem töröltem magam... De ha érdekel, ilyenkor a lányok azt várják, hogy ezerrel bizonygasd, hogy neked ő kell, mert k...ra félünk, hogy nem is szeretsz minket, csak kamuzol! Főleg ha erre valami "jelet" észlelünk (felveszel lányokat ismerősnek :) ) Nem tudunk másra gondolni, és kibukik belőlünk a sok félelem, ilyen formában. Dühösek vagyunk, hogy te nem akarod bizonyítani, hogy neked mi kellünk...


Tudom, baromság. Boccs, nők vagyunk. HA nem tetszik, szakítani kell. (és akkor jól beigazolódik a félelmünk, és a pasi lesz a s..gfej. :) )

2013. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele.

Szerintem ez azt jelenti, hogy "igényt" tart rád, ha MÁR hisztizik. Meg azt is, hogy baromi hisztis, és valószínűleg el lett kényeztetve. Mondd meg neki, hogy változtasson mert ennek semmi értelme, és nem fogod sokáig bírni. Ez a leg járhatóbb út.

2013. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
JÓ, részedről a szakítás nem szakítás, csak hogy megmondod neki, bocs, mégsem kellesz mert túl sok a hiszti....
2013. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt most nagyon komolyan vedd: a lehető leggyorsabban felejtsd el, töröld ki az életedből. Ez egy féltékeny-hisztigép-hárpia, meg fogja keseríteni az egész életed és egyetlen barátod se fog maradni.
2013. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ja, én is ilyen voltam az első pasimmal.

Bár más jellegű gondokon problémáztam, de problémáztam és sokszor feleslegesen.


Szerintem kóstolgat téged. Meddig mehet el, hol a határ amire azt mondod nem. És ha rám hallgatsz elejébe mész a problémának írsz neki egy szépen megfogalmazott e-mailt és leírod, hogy te ennél értelmesebb lánynak ismerted meg, és hogy ezzel a hisztivel inkább rontott a megítélésén.

Te egy kedves szeretni való lányt ismertél meg, nem egy hisztérikát. Ha magánéleti gondok miatt ilyen éles a stílusa, akkor beszéljétek meg, de minden ok nélkül puffaszkodjon, és rajtad vezesse le a feszültséget, mert ebbe hamar belefogsz unni.


Ha nő akar lenni akkor az a minimum hogy nőként viselkedik.

2013. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kajak ezt csinálják a nők?:S

Mert akkor nagyon megválogatom kivel ismerkedek.

2013. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ismertem ilyet

pár év után félrelépett. az ilyen önbizalomhiányos és kiegyensúlyozatlan

2013. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az ilyennel teljesen mindegy mit csinálsz, nem fog megváltozni. esetleg ha minden alkalommal nyakon öntöd egy vödör hideg vízzel. szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2013. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vagy bizonygatod neki ilyenkor,hogy neked csak ő,csakis ő kell.Ez hosszú idő után fárasztó lesz.Vagy hagyod kicsit,hanyagolod,és észreveszi talán magát.

De az is lehet,hogy te is hülyén csinálsz valamit,kettőn áll a vásár.:)

2013. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kolosszus22 ***** válasza:

Felejtős, az ilyen típusú "nőktől" kiver a víz.

26F

2013. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!