Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok. Nemsokára 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Nemsokára 1 évesek leszünk barátommal. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Igazából vmilyen vicces dologra gondoltam. Pl: férfi tanga vagy vmilyen vicces/világítós mintázatú alsónadrág... Hol tudnék ilyeneket beszerezni? Mivel nem vagyok még 18, így nem hiszem, h a szexshopokba beengednének... És nem igen tudok megkérni senkit, h menjen be és vegyen nekem. Van esetleg vmilyen másfajta bolt? mondjuk fehérnemű boltban lehet ilyeneket kapni?
2008. júl. 3. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én is világítos alsónadrágot akartam a barátomnak venni az évfordulónkra de 14 fehérnemű boldból egybe se volt!Esetleg menj be olyan boltokba minnt pl:Hello Kitty, Diddlina, vagy ilyesmibe ott se garantált az esély de nekem az egyik helyen azt mondták hogy elfogyott...ugyhogy ha szerencséd van még kaphatsz is.
2008. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexshopokban nem nézik hány évves vagy.

Rendelhetsz online szexshopban is. Volt már ilyen kérdés, ott többen leírták, hogy melyikek a valóban diszkrét csomagküldők. Nekem bevált. :)

Fehérnemű boltban is láttam ilyesmit de már nem emlékszem melyikben.

2008. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fehérneműn kívül is van lehetőség meglepni őt. Bármi ami kedves számára, ami a hobbijával kapcsolatos. Rég áhított zene, könyv, film. Elvisezd moziba. Romantikus vacsival leped meg. stb.

Nem feltétlen az ajándék pénzbeli értéke a fontos egy férfinak. Sokkal inkább, hogy érezze mennyire szereted, milyen fontos vagy neki.

2008. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az egyéves évfordulonra a barátomnak vettem plüss anyagot amiből egy hatalmas szívet csináltam és belehímeztem neki a becenevét!Nagyon örült neki nem is kell mondani!Aztán utána elmentünk vacsorázni utána meg tettünk egy hűséglakatot a vas szívre, sétáltunk egyet a rába parton és.....:D
2008. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondom, h minél drágább vmi annál jobb ajándék. De már régóta elterveztem, h veszek neki vmi ilyesmi cuccot :D Csak eddig még nem nagyon nézegettem sehol és kiváncsi voltam van-e ötletetek, h hol lehet ilyet kapni...
2008. júl. 3. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sexshopban senki nem kérdezi, hány éves vagy.

Haverokkal például egyik barátunk és barátnője 1 éves évfordulójára bilincset vettünk:D

18. születésnapjára pedig mindenki káma szutrát kap...

Legyél kreatív!:D

2008. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finomat :)
2008. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudok főzni xD
2008. júl. 3. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de bonyolultak vagytok :) Nem kell ezt túlreagálni, veszel neki egy boxert amin egerek / ördögök kefélnek. Nagyon vicces, kackac :D Én jót röhögnék, ha ilyet kapnék, de tuti visszaadnám valamilyen formában a lánynak egy hónappal később :P
2008. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!