Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nemsokára 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemsokára 1 hónaposak leszünk. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
(ő 18 éves.)
2010. aug. 22. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
És Te hány éves vagy? Eddig meddig mentetek el a kapcsolatotokban?
2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

erre szokták mondani:

hideg vacsora - meleg punci

mivel mivel.. magaddal

2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húsz, és már lefeküdtetek fesztiválon. Kitaláltam?
2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babával
2010. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok és még a kapcsolat elején tartunk.
2010. aug. 22. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértem hogy most odavagy ezért a kapcsolatért, de egy hónap igazából még nem nagy kunszt, én pl évenként lepném csak meg valamivel.De ha már mindenképpen meg akarok lepni írj neki egy kupont amin az áll, hogy ezt és ezt kívánhat tőled, hogy mit azt rá hagyom a fantáziádra
2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a szituációban vagyok! Én kitaláltam, hogy felmegyünk az Árkád tetejére, pezsgőzünk és végignézzük ahogy lemegy a Nap. Tudom, elég homoszexuálisan hangzik, de a lányok ennek örülnek. Vigyél magnót, romantikus funk zenét ha tetszik az ötletem.


Jó szerencsét.

2010. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!