Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok ezt viselni?

Figyelt kérdés
Kellemetlen a szituáció, mivel a párom első szerelme a legjobb barátjának az unokahúga volt. Ők testvérként szeretik egymást, és a barátom legjobb barátja a srác, és kissé zavar, hogy amikor találkozna vele a barátom, ott a csaj... Bízom a barátomban, csak rossz érzés belegondolni. Főleg abba, hogy ha egyszer úgy találkoznánk, hogy én is ott vagyok és a csaj is.
2013. szept. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Veled van,nem?Ők már szakítottak.
2013. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

A szerelem viszonzott volt? Hány évesek voltak mind a ketten amikor a barátod szerelmes volt? Szerinted a barátod van akkora pancser hogy a barátod legjobb barátjának a húgával járjon? Nem tenne az be az ő barátságuknak is?


Elviselni biztos eltudnám, neked is el kell ami kicsit gáz, de őszintén mit tudsz tenni? Helyes lenne-e egyeltalán tenni akármit is? Nem. Meg úgy amúgy is, valami miatt idegeskedni amin nem tudsz változtatni elég nagy hülyeség.

2013. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, viszonzott volt és pont am barátságuk miatt lett vége. Igaz, hogy nem tudok tenni ellene, de ha olvasom mások véleményét, talán könnyebb elfogadni a helyzetet. :)
2013. szept. 10. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj. Már megint ez a hülyeség, hogy féltékeny vagyok az exre.

Vége lett nem?

Nincsenek együtt nem?

Miért hiszi mindenki azt, hogy ha egy társaságba, netán bulizni megy az ember az exével akkor ők tutira szexelni fognak?

Szakítottak. Nincsenek együtt. Max barátok. Ilyen meg lehet.

2013. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A múlt az múlt, nem kell ezen problémázni. Én is jóban vagyok az első barátommal, sőt a mostani barátom is. Nincs ezzel semmi gond :)
2013. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!