Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire verekedős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire verekedős, kötözködős, flegma, balhékereső a pasitok?

Figyelt kérdés
Mennyire félnek mások a pasitoktól?
2013. szept. 8. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs pasim szo passz xD
2013. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére semennyire. Annál intelligensebb.
2013. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
pont jó. eggyátalán nem verekedős. nem flegma és nem is keresi a balhét. ha valami baja van, inkább megjegyzi magában, és kussba van .:)
2013. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az Én barátom szerencsére elég nyugis! Én egyáltalán nem félek tőle :)
2013. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ManderleyRe ***** válasza:
Semennyire. Szerencsére ennél azért okosabb.
2013. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az enyém nagydumás és minden helyzetből kidumálja magát, kötözködni szokott, de csak poénból
2013. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert aztán kva nagy poén csak úgy kötözködni.
2013. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Verekedni szerintem életében nem verekedett úgy igazán, én nő létemre agresszívabb vagyok nála, nagyon birkatürelmű és nyugodt ember. Kötözködni csak nagyon ritkán kötözködik, akkor is csak velem, amikor fáradt és nem tud okosabbat mondani. Olyankor rá is szólok, mert elég idegesítő tud lenni, mikor minden második szavamba beleköt. Flegma meg soha nem volt. Mikor elkezdtünk ismerkedni, párszor megpróbált az lenni, de látta rajtam, hogy ezzel nem sokat ér el, inkább csak visszatetszést vált ki belőlem, így gyorsan abba is hagyta. Szerencsére.

Semennyire se félnek tőle, barátkozós fajta :)

Volt már dolgom verekedős, félelmetes pasival, őszintén, annyira nem volt jó érzés. Ne ezzel akarja bebizonyítani nekem, hogy meg tud védeni- mostani barátom mellett sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, mint azok mellett, akik folyton keresték a bajt, és rossz társaságba keveredtek.


20/l

2013. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, azt csak a mitugrász kis køcsøgök szoktak, olyannal meg nem jönnék össze. Am vele sem mernek kötözködni, mert elég férfias kiállâsú.
2013. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tehát vannak a mitugrász k*csögök akik kötözködnek és ő lesüllyed az ő szintjükre hogy megmutassa. Intelligens ember lehet :)
2013. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!