Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton morgós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton morgós és flegma lesz ha hiányzom neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha több napig nem találkozunk a vége mindig az lesz, hogy megsértődik, morgós lesz, flegma néha bunkó is. Ugyan minden nap beszélünk de itt van a nyár, nekem is vannak programjaim, néha el kell szaladnom ide oda és vannak napok hogy csak egy-két szót váltunk. Itt is általában én dobom fel a témát aztán ő már mondja, de valahogy azt érzem, hogy elvárja, vagy azt akarja, hogy mindig én beszéljek, adjak témát...stb. ÉS ha nem akkor durcizik, fogja magát és lelép csetről, esetleg odanyög egy "na szia"-t, de velem is ilyen bunkó és elutasító...mindig visszarángatom és megbeszéljük,de kezd megörjíteni. Borzasztóan türelmes vagyok és próbálok ilyenkor minden erőmmel rá figyelni mert olyan mint egy figyelemre vágyó gyerek, de néha kiborít. Ilyenkor egész nap nem vagyok nyugodt. Borzasztóan félek elveszíteni őt, mert mindennél jobban szeretem, csak félek hogy egyszer én is rossz paszban leszek és megmondom neki a magamét...Mit tegyek?

2013. jún. 17. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
foglalkozz vele többet
2013. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem vagyok egy beszédes ember, nem tudok mindig feldobni valamit, és azt is unom, hogy mindig én kérek találkát. Otthon ül egész nap, de a világér nem hívna be a városba, hogy csináljunk valamit, én meg nem akarom folyton nyaggatni mer a végén megun.
2013. jún. 17. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
titeket nem egymásnak teremtettek, ennyi
2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

1.-nek foglalkozzon vele többet ? a csaj így is kiteszi a lelkét a kapcsolatért.


kérdezőnek : az már régen baj, ha a barátod így viselkedik veled, akit szeretünk azzal nem bunkózunk, és az is gond, ha ezt nem lehet vele megbeszélni.


Látszik, hogy nagyon fiatal vagy még, nem kell leragadni egy rossz kapcsolatnál, ahol nem becsülnek meg :) Vannak normális pasik akik meg fognak :)-a mosatni párod még túl éretlen ehhez.

2013. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy nőnemű papucsok is léteznek.Ne haragudj, de nem vagy te szolga,hogy mindig az Ő kedvében járj.Igenis állj a sarkadra, különben joggal hiszi,hogy úgy táncikálsz ahogyan épp Ő fütyül...
2013. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem..ő megbecsül..és szinte minden nap érezteti, hogy szeret és megköszöni, hogy vagyok...nagyon jó ember. Ezt az egy 'apróságot' leszámítva ami mondjuk kéthetente jön neki elő nagyon jól megvagyunk. Sőt jobban:) Tényleg fiatal lehetek, 20 éves létére ő is gyerekes tud lenni. De komolyan gondolom vele és ő is.
2013. jún. 17. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

basszus......

Én írtam hogy nem becsül meg. Ugyanannyi idősek vagyunk, de én azt hittem ti max 14-15 évesek ezek alapján o.O

Az álláspontomat még mindig tartom, hogy ha már bunkózik veled, akkor nem jó a dolog.

2013. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de szerintem ti nem igazán vagytok egymáshoz valók.Az meg,hogy ő flegma és morog,az alaptermészetéből következik,ő ilyen,nem Te tehetsz róla.A durcizás meg gyerekességre vall.Semmiképpen nem vezet jóra hosszútávon,hogy kiakaszt a bunkó stílusával,hiszen ez a sok rossz,amit kapsz,egy idő után felgyűlik benned,és rossz vége lesz.Ez a pasi nem tisztel téged,és nem számít neki,hogy kinyalod a s..ggét.Szerintem találnál különbet is nála.
2013. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj nem láttok bele az egészbe, csak a pillanatnyi helyzetet itélitek meg...

Nem nyalom ki a seggét, nem vagyok a szolgája és sosem voltam, és ő sem várja ezt el. Az hogy gyerekes...elfogadom én is az vagyok. A bunkózása tényleg nem jó olyankor, le is teremtettem már érte, tényleg alaptremészete kicsit, de ha 20 napból pár óránk megy erre a hülyeségre...ennyitől már nem illünk egymáshoz? Körülöttünk inkább mindenki azt mondja, hogy egymásnak lettünk teremtve annyira hasonlítunk...próbljátok az alaphelyzetet is értékelni, hogy igenis szeretjük egymást és lényegében megkapok tőle mindent amit valaha akartam egy szerelemtől. Csak erre a civakodásra keresek megoldást, nem az egész kapcsolatra.

2013. jún. 17. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs miről beszélni, akkor minek erőltetni? Ő is éli a saját életét meg te is. Ha pedig hiányoztok egymásnak, találkoztok, beszélgettek. Ha akkor is együtt vagytok mikor már egymás agyára mentetek egy idő után elég sz*r lesz.


Amúgy meg ez a viselkedés, amit ő csinál, inkább 13-14 éves kislányokra igaz. Ha ilyen bunkó, akkor nem többet kell vele foglalkozni, hanem kevesebbet. Vagy szépen leültök és megbeszélitek, hogy mi a fene baja van.

Én elég türelmetlen ember vagyok, szóval én már rég megmondtam volna neki a magamét, akármennyire is szeretem, de egy férfi ne viselkedjen már így.


19/L

2013. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!