Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják rólam, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják rólam, nagyon flegma vagyok! Hogy vetkőzzem le?

Figyelt kérdés

Ez az első benyomások között van. Honnan tudom, hogy mikor kezdek flegma lenni és hogy álljak le?


17/L


2013. júl. 19. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán beszólsz mindenkinek ?
2013. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MOndj peldat! MIre szoktak azt mondani?
2013. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert nem tudok példát mondani...
2013. júl. 19. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A flegma azt jelenti, hogy közönyös, egykedvű.


A flegmatikus azt jelenti, hogy közönyös, egykedvű, nyugodt, hidegvérű.


Ezt jelenti, hogy most ebből melyik illik rád, az egy más kérdés. A saját tapasztalatom alapján az emberek nem erre használják ezt a szót. Sokszor azoknak mondják, akik a környező embereket sértenek meg az igazsággal. Azaz túl vehemensen közlik az igazat.... Igaz alatt azt értem, hogy az adott egyén által magáról közölt információkkal ellentétes dolgot mond, szóval az önbecsülésében sérti meg. Azt a képet teszik tönkre, amit mások akarnak állítani magukról. Félő, hogy ez a kirekesztés egyik formája is, ez egy verbális billog, a meg nem értettség jelzése. Azok is kapják, akik az adott életkor mainstreamjével- főáramával ellentétes dolgokat cselekszik (beszél, él, öltözködik stb).

Elég széleskörű sajnos, nehéz lesz megfejteni, de kezdj el gondolkodni ezeken.


DE!

Alapvetően annyira, mindegy, hogy ki mit mond a többiről, annyira lényegtelen, hogy én a helyedben tennék rá magasról. Ne foglalkozzál ezekkel, és igen mondom ezt úgy, hogy tudom a nemtörődömség- közönyösség, az már a flegmaság.... én bevállalnám a helyedben.

2013. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!