Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha jönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha jönne egy ilyen "Brad Pitt" féle flegma kötsög a párkapcsolatotokba? 18/L (Ocean's Eleven)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már 3 éve együtt vagyok a 21 éves barátommal, ő keresi s pénzt, nekünk viszont közös bankszámlánk van. Sajnos más városban tanul. Van 2 haverja. Egyik egyáltalán nem tetszik mert ronda, a másik helyes, arrrogáns és rámenős, egyszer már agyamra is ment h a barátom előtt nem tudott nekem kékén hagyni.. megharaptam a kaezért!! utólag úgy hallottam hónapig tartott amíg elmúlt. DE újra megjelent, hívogatott, ide-oda de én eleinte nem akartam de már annyrira felcsigázott hogy a fenébe is őt szeretném az ágyamba, de viszont az eddigi barátomat is akarom barátként, mint tegyek??? (17/L)
2013. ápr. 28. 01:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kúrva vagy
2013. ápr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
vagy tévedem?
2013. ápr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őket, és velem dugj.
2013. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Ha a párod nem tud téged boldoggá tenni de szereted akkor elöfordulhat ilyen "baleset"

Itt önzönek kell lenni, mert ha odavagy érte akkor úgyis félre lépsz ha meg nem kedvelnéd akkor most nem paráznál.

legyél diszkrét és semmi sem fog kiderülni.

2013. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azt kapod majd vissza az elettol, amit elkovetsz...s majd olyantol, es akkor, amikor mar reg elfeledted, hogy egy nap gerinctelenseget kovettel el.
2013. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

brad pitt olyan 50 körül van.

a nagyapád lehetne.

2013. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"legyél diszkrét és semmi sem fog kiderülni."

Kedves Prof!

Szerintem ez nagy patkányság lenne a csaj részéről! Ez igazi féregség!

2013. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Öcsém ribanc a láthatáron, melyik utca sarkon árulod magad?
2013. ápr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ingy'é ribanc
2013. ápr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 01:40

persze hogy nem szép, de mint irtam is: ha neki közömbös lenne a másik srác akkor most nem itt tiprodna.

Én ezt az elméletemet csak erre az egy esetre írtam. A végén ugyis minden kiderül...

2013. ápr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!