Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél órája mondta el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órája mondta el a legjobb barátnőm hogy a "barátomnak"barátnője van. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Anyira szomorú vagyok!!..:'(

Sikerült tavaly beleszeretnem egy szemét állatba,és még mostis nagyon nagyon szeretem:'(:'(

Mostis sírok,mert szörnyen érzem magam!!Ő volt az első és az egyetlen ..végre azt hittem hogy van egy komolyabb barátom,és boldog lehetek,mert semmben meg senkiben sem találtam meg a boldogságot,bíztam benne,majdnem hagytam hogy lefeküdjünk,rábíztam volna mindent,egy csomó mindent elterveztünk,és hogy majd milyen jó lesz!!:'( Én nagyon szerettem őt és bármit megtettem volna érte!!!!!:'(:'( Múlt héten is ilyenekről beszélgettünk,és ma megtudom ráadásul mástól hogy van barátnője:'(:'( Annyira szarul esik!!Azóta csak sírok!!!!!Legszívesebben elásnám magam!Még csak 16vagyok,és ő volt az első az életembenmés nemtudom mit csináljak nélküle!!!!!!!!Valaki segítsen!:'(:'(:'(:'(


2009. nov. 2. 19:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem éri meg őrizgetni rossz élményeket, amik már megtörténtek, most nincs belőlük semmi, és a jövőre nézve se jelentenek már semmi újat a mosthoz képest. Hogy is lehetnél öngyilkos, ha nem is élsz? A múltban ragadtál, pedig az már nincs. Akkor élsz ténylegesen, ha a mostban találsz lehetőséget arra, hogy hozzáadj valamit ahhoz a hihetetlen csodához, ami máris körülvesz.


Ha nem egészen tiszta, nyugodtan üzenj rám.

2009. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21:09megadád z msn címed?
2009. nov. 2. 21:13
 23/27 anonim ***** válasza:
ajtócsapkodás?
2009. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" Túlélőként tekints magadra, ne áldozatként. (...) Ne gondolj a belőled dühöt vagy haragot kiváltó dolgokra és emberekre. Inkább azokra emlékezz, akik vagy amik gyógyírt jelentenek a fájdalmadra, s megelégedéssel és erővel töltenek fel az elkövetkezendőkre. "


Stephanie Dowrick


Ezzel azt akarom mondani, hogy előre tekints. Előre mindig van kiút. Igaz ismeretlen, de van. Ami a hátad mögött van, azon jártál, ismered. Ami azonban előtted áll, az tele lehet még kalanddal, csalódással, szerelemmel, jóval, rosszal. Igaz egy adag bátorság is kell majd néha útravalóul.


Üdv!


/ a vágó

2009. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tudod, itt az a gond, hogy túl hamar megtapasztaltad azt ami a szerelem is önmagába. Van benne szép meg jó meg minden de igazán akkor érezzük amikor a dolgok az elmulás határán vannak. Nehéz ügy, tudom nem könnyű kiheverni de MUSZÁLY! csaknem akarsz egész életedbe most ezen gondolkodni és ezen rágódni. Én úgy gondolom egy jó kiadós kikapcsolódás jót tenne.

Hogy mi lessz? , semmi sajnos ezt kell mondjam. Az élet nem ennyinél áll meg, sokkal de sokkal többet szenvedünk, és 16 évesen ez legyen a legkisebb problémád. (most lehet hurrogni hogy miért irom...)

Sok szerencsét.

2009. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 19:54-es vagyok persze hogy felvehetsz msn-re privibe írd meg a címed és felveszlek!!:D
2009. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
előző!megírtam a címem !
2009. nov. 3. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!