Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél órája mondta el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órája mondta el a legjobb barátnőm hogy a "barátomnak"barátnője van. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Anyira szomorú vagyok!!..:'(

Sikerült tavaly beleszeretnem egy szemét állatba,és még mostis nagyon nagyon szeretem:'(:'(

Mostis sírok,mert szörnyen érzem magam!!Ő volt az első és az egyetlen ..végre azt hittem hogy van egy komolyabb barátom,és boldog lehetek,mert semmben meg senkiben sem találtam meg a boldogságot,bíztam benne,majdnem hagytam hogy lefeküdjünk,rábíztam volna mindent,egy csomó mindent elterveztünk,és hogy majd milyen jó lesz!!:'( Én nagyon szerettem őt és bármit megtettem volna érte!!!!!:'(:'( Múlt héten is ilyenekről beszélgettünk,és ma megtudom ráadásul mástól hogy van barátnője:'(:'( Annyira szarul esik!!Azóta csak sírok!!!!!Legszívesebben elásnám magam!Még csak 16vagyok,és ő volt az első az életembenmés nemtudom mit csináljak nélküle!!!!!!!!Valaki segítsen!:'(:'(:'(:'(


2009. nov. 2. 19:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Eben az életben mért történnek jó dolgok is ha ugyis vége lesz egyszer???!!!:'(:'(:'((:'(:'(
2009. nov. 2. 19:46
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

"Még csak 16vagyok"


Ez volt a lényeg, és most jó éjt, heverd ki.

2009. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Méd túl fiatal vagy 16évesen,hogy egy pasi mellett leragadj!!

Bulizz,tanulj,és jön más...most nehéz lesz,de erősnek kell lenned!!Amúgy ki a másik "barátnő"??

csak nem a legjobb barátnőd??

Sok sikert a felejtéshez!!!

2009. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy megtapasztald a jót és a rosszat is egyaránt.

Az pedig, hogy mihez kezdjél? Hát felejtsd el. Tudom, hogy nem könnyű, de mint írtad még csak 16 vagy és előtted az élet. Majd lesz egy másik fiú, akit talán jobban fogsz szeretni és ő is viszonozni fogja :) Nem kell sírni egy fiú miatt. Ne te sírj, neked majd lesz egy jobb aki tisztelni is fog. Sírjon ő, mert ilyet tett.

2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 kolosszus22 ***** válasza:
Én is ezt tudom mondani, nagyobb csapások is érnek még hidd el és azokat is ki kell heverni. Egyébként a barátod hány éves?
2009. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj majd valahogy túl éled!Ez ilyen szemét ..... nem érdemes foglalkoznod, te ennél jobbat érdemelsz!! Majd kis idő múlva megtalálod a nagy IGAZIT!!!!

Rem segítettem ? ha lenne amit kérdezni akarsz vagy csak beszélgetni írj nyugodtan !!

16//L

2009. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Most nem mindegy hol lakok?:'(:'( Legszívesebben kinyirnám magam annyira szarul érzem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(:'(:'(
2009. nov. 2. 19:54
 9/27 A kérdező kommentje:
19:54 felvehetlek msnre?:-(
2009. nov. 2. 19:55
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Öngyilkosságnak nincs sok értelme, senki nem ér annyit.

De ha mégis, akkor hosszában vágd az ereidet, mert úgy nehezebben varják össze.

2009. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!