Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél órája mondta el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órája mondta el a legjobb barátnőm hogy a "barátomnak"barátnője van. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Anyira szomorú vagyok!!..:'(

Sikerült tavaly beleszeretnem egy szemét állatba,és még mostis nagyon nagyon szeretem:'(:'(

Mostis sírok,mert szörnyen érzem magam!!Ő volt az első és az egyetlen ..végre azt hittem hogy van egy komolyabb barátom,és boldog lehetek,mert semmben meg senkiben sem találtam meg a boldogságot,bíztam benne,majdnem hagytam hogy lefeküdjünk,rábíztam volna mindent,egy csomó mindent elterveztünk,és hogy majd milyen jó lesz!!:'( Én nagyon szerettem őt és bármit megtettem volna érte!!!!!:'(:'( Múlt héten is ilyenekről beszélgettünk,és ma megtudom ráadásul mástól hogy van barátnője:'(:'( Annyira szarul esik!!Azóta csak sírok!!!!!Legszívesebben elásnám magam!Még csak 16vagyok,és ő volt az első az életembenmés nemtudom mit csináljak nélküle!!!!!!!!Valaki segítsen!:'(:'(:'(:'(


2009. nov. 2. 19:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
emo hotline rlz
2009. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetlen dolog van ami ellen nem tehetünk semmit az pedig az árulás!

És ha a szerelmedet árulják el az a legrosszabb.

Idővel jobb lesz, a lényeg hogy ne zuhanj magadba és semmiképp ne maradj magadra...menj társaságba, menj oda ahol nincs csend...ha az utcán mész hallgass zenét...ne maradj az ágyban sírni egyedül egész nap...ne adj időt arra hogy kétségbeess és többé ne keresd őt...töröld mindenhonnan msn...iwiw...telefon...akár aludj barátoknál...de ott se a pasidról legyen szó...akár menj el a slágerrádió szimpátia koncertjére is...tégy meg mindent hogy lekösd magad...addig a tudatalattid megszokja hogy ő nincs veled...és az idő is segít közben.

Jakomo 25f

2009. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szia ha ki szeretnéd panaszkodni magad akkor nekem nyugodtan írhatsz privi üzit. Szerintem a srácal ne foglalkoz elég nagy szemét ha megcsalt. Felejtsed el fog jönni egy sokkal jobb aki nem fog ilyeneket csinálni.
2009. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is volt már olyan, hogy kiakartam nyírni magam pasi után, de örülök, hogy nem tettem, mert megismertem a barátomat..:) vagyis.. hány éves a pasi?? nem lehet, hogy csak "arra" kellettél volna neki? és mivel nem történt meg, ezért keresett mást? a másik csaj régebb óta van meg, mint te? a barátnőd ezt honnan veszi? nem lehet, hogy csak féltékeny vagy tetszik neki a srác? ezeken sztem gondolkozz el egy picit.. :) és ha éjszaka nem tudsz aludni, mert rá gondolsz, akkor (tudom, h nehéz..) de gondolj másra! én is azt csináltam, hogy eszembejutott, és nagy nehezen de gondoltam valami szépre aminek KÖZE SINCS HOZZÁ! remélem segítettem, de azért sztem a barátoddal is beszélj. a legjobbakat kívánom! :)
2009. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azért nem leszek öngyilkos,meg nem vagyok emo..meg semmi ilyesmi..csak nagyon szar kedvem lett és ilyenkor öszebeszélek minden hülyeséget:-( ....Tudom hogy még sok minden visszavan az életemből..meg minden..csak amugyis magambafordulós vagyok..:-(:-( nagyon sokat vagyok egyedül enélkül is:-(
2009. nov. 2. 20:09
 16/27 A kérdező kommentje:
csak most hatalmasat csalódtam abban akit a legjobban szerettem:-(
2009. nov. 2. 20:12
 17/27 anonim ***** válasza:
Az én 1. nagy szerlmem 11 évesen volt 8hónapig voltam belé és szarul voltam amikor összejött vkivel de túl tettem magam rajta és most a barátok vagyunk, sőt mégjobb barátok mint előtte voltunk.
2009. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Istenem akkora hülye voltam...még kotont is vettem hogy majd lefexünk,meg egyszerre veszitjük el meg minden,és még maradt kettő.........és akk vele használja el?!...............
2009. nov. 2. 20:45
 19/27 anonim ***** válasza:

A szerelmi bánatnak súlya van még 16 évesen is!!! Én is voltam a te korodban és tudom h ilyenkor olyan kilátástalannak tűnik minden. De ne keseregj olyan hirtelen kisüthet nálad a nap h meg se gondolod:)

Megvolt az első rossz tapasztalat fogd fel így, nagy valószínűséggel lesz több is, de ez az élet, és vhogy kezelned kell a helyzetet. Nem öngyilkosság vagy az egész napos bőgés a megoldás. Ne legyél sokat egyedül, menj ki a szabadba, foglald el magad vmivel, ismerkedj új emberekkel és meglátod h minden megoldódik!:)

2009. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok de az a baj velem,hogy nagyon egyedüli vagyok Xd :-S akkor érzem magam a legjobban amikor egyedül vagyok,és mindig gondolkodok valamin,nagyon sokmindenen..ahhoz hogy sikerüljön ez az egész nagyon nagyot kéne változnom,csak nem tudom hogyan,barátnőm is kevés van akik tudnak velem lenni,meg igazából nehezen bizok meg akárkiben,ngyon nehezen találok barátokat,azt sem tudom hol a helyem a világban:-( Azt se tudom hol kezdjem el..meg hogy mit:-( meg aztsem hogy kire számítsak..a szüleimmel sajnos nem tudok beszélni,mert ideges tipusúak,stb..:-(
2009. nov. 2. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!