Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy majdnem 2 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy majdnem 2 éves kapcsolat kiheveréséhez mennyi idő kell kb?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a fiút, de tegnapelőtt hivatalosan vége...

mikor lettetek jobban, és mikor lettetek kész egy új kapcsolatra? úgyérzem én soha nem fogok mást szeretni :((


még mindig nagyon rossz


2013. szept. 3. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

2 hónap 3 hét 4 nap 5 óra 6 perc 53 másodperc

Az EU szabvány szerint.

2013. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 megmondo007 ***** válasza:

Attól függ milyen ágyad van, de most hogy mondod a heverő is jó


de komolyan: akkor amikor lesz egy új, amúgy ha vége akkor felejtsd el...

2013. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogsz még szeretni hidd el! Nem tudom nálad meddig tart majd a kiheverés időszaka, ez személyfüggő.


Én csak abból tudok kiindulni amilyen az enyém volt.

Volt egy 2 éves kapcsolatom, nagyon rossz volt egy idő után az egész, sokat bántott nagyon sokat mígnem kiölt belőlem minden szeretetet. Vége lett, én szakítottam. Nem osztottam ki soha utána egyszer sem mert nem akartam köcsög lenni de csak frusztrált, hogy nem olvastam a fejére mindent amit tett amiért véget vetettem a vele való kapcsolatnak. Még akkor sem mikor szakítás után összejött a csajjal akivel a kapcsolatunk alatt a hátam mögött levelezett titokban! Sokat agyaltam rajta utána. Nem azért mert szerettem még szakítás után kicsit is, hanem mert magamra haragudtam hogy addig elviseltem minden rosszat tőle, mert szerettem.

2 évig relaxáltam. Beszélgettünk utána azért még néha napján, aztán 1 év után mondott olyanokat, hogy elcseszte stb bánja, de már akkor mindegy volt rég. De még akkor sem mondtam meg neki a magamét. Már bánom... Amikor összejöttem a barátommal akivel most együtt vagyok; kitörölt az ismerősei közül hülye kamuszöveggel. Ez volt ő, mindig kamuzott nekem, miért lett volna őszinte 2 év után.

2013. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint egy éve lett vége egy nyolc hónapos kapcsolatomnak... még mindig hiányzik néha. Ez van, nőj fel, és kapd össze magad :) más választásod nincs :D
2013. szept. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Kor- és emberfüggő.

Nekem egy másfél éves kapcsolat kiheverésére egy évem ment rá és csak a következő kapcsolat gyógyított ki úgy-ahogy. Teljesen szerintem sosem múlik el a hatása.

2013. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a kapcsolat időtartamának fele a gyászidőszak. De gondolom mindenkinél más.


én a 10 hónapos kapcsolatom után fellélegeztem, annyira pocsék volt...én szakítottam. Örültem, hogy vége, boldog voltam. Ismerkedtem, eljártam szórakozni...éltem. Nem hiányzott.


Valószínűleg azért, mert szerelmes sem voltam.


Ha a férjemet veszíteném el, akit mindennél jobban szeretek, azt már nem élném túl.


27/N

2013. szept. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!