Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi rosszlány vagyok?

Figyelt kérdés

Van barátom több mint egy éve, elég jó kapcsolat, megbízunk egymásban, nincs féltékenykedés van szerelem stb. Hétvégén találkoztam egy fiú barátommal aki hogy ne kelljen hazasétálnia a lóba*szó hidegben nálam aludt a másik szobában a kanapén. Este filmeztünk és vacsiztunk közösen másnap reggel még kávét és reggelit is csináltam neki. A közös étel és italbevitelen kívül egyéb dolog nem történt. Akkor most rosszlány vagyok?

19/L



2013. szept. 1. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy
2013. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
vigyázat, egy igazi rosszlánnyal van dolgunk!
2013. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az
2013. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

csefy :)

de régen láttalak :D

2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rád se bírnék nézni...
2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, a barátod helyébe kicsit én is idegeskednék, féltékenykednék de megpróbálnám magamba folytani és nem idegesítenélek vele ha tényleg csak ennyi volt
2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem tudok belekötni abba amit tettél, de valamiért akkor se tetszik a helyzet.


A barátod helyébe dobbantanék ha megtudnám.

2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán... de lennék mindkét srác helyében. Te inkább egy angyal vagy!:P nah jó, pasidnak a reggelia részt ne említsd. De szerintem ha a másik sráccal semmi fizikai nem volt akkor egy hosszú kapcsolatba ennyi belefér.


19/F

2013. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy angyal vagyok azt mondták már párszor csak méltán híres kedvességem hajlamosak a hímtaqggal rendelkezőek félreérteni.
2013. szept. 1. 00:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a rosszlányokat :D de ettől még nem vagy az :((
2013. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!