Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná valaki h neki ki számít normális pasinak?

Figyelt kérdés

Naponta olvasok tucatnyi olyan kérdést h "Nincsenek normális pasik..."

Érdekelne h miért is és milyen lenne a normális ?

Am én nem akarok felszedni senkit csak kíváncsiság.


24 F



2013. aug. 31. 00:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló megcselekedte a lehetetlent! Nő létére igaz választ adott egy kényes tabukérdésben! :D
2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"es regi (nem erintökepernyös) telefonja legyen"

Te nem vagy 100-as az tuti.



Nyugi,ezt már az eredetiben is felrótták neki! :)

2013. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igaz, ott ki is fejtettem, hogy mit ertek alatta, most nem irom le meg1x azt is.

A 7es.

2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Leírhatnád röviden is, a lényeget körülírva! Ha jól emlékszem, az volt a lényeg, hogy ne legyen divatmajom a fickó!
2013. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
egy perverz aki minden lanyra ra maszik a suli ban de megis ha valaki fontos neki melete marad es meg probaja magat meg kedveltetni es adig nem megy egy lanyhoz sem
2013. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem magaval a telefonnal van bajom. Nagy ivben teszek ra, hogy kinek mit enged meg az anyagi helyzete. Attol maszok a falra, hogy a okostelefonos pasik (de a nök is) a nap 24 orajaban a telefonon lognak. Mar szinte lelegeztetö gepkent funkcional a a kezükben a telefon. Es ez az, amit utalok, ha valaki nem kepes elszakadni a virtualis vilagatol, ha mindennel fontosabba valik, hogy mindig az epp aktualis, legujabb modell legyen meg neki, a legujabb app-ekkel, es a többi. Na igy ertettem.

7es

2013. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

kérdező: Hát lehet hogy te ezt most hülyeségnek tartod de igazam van...:D

És itt irta valaki hogy leírtam a lehetetlent.

Igen, mert én felvállalom..Minek hazudozzak, hiszen a nők többsége igy van vele...mazoisták xd Próbáltam keresni normális pasit, de az nem tetszett. ez van.

2013. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én írtam azt neked!

Akkor viszont; ha nem nagy kérés, akkor fejezzétek már be ezt a "minden normális pasinak van kapcsolata."

2013. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nevezetű szöveget.

Ez lemaradt.

2013. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!