Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szerelmes vagyok nem vagyok képes annak a pasinak a szemébe nézni akit szeretek?

Figyelt kérdés

És ha látom mindig ilyen hülyeségeket csinálok... :S

Amúgy 18/L vagyok :)


2009. jún. 3. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Valszeg zavarban vagy, mert azt gondolod, ha ránézel, kiülnek az érzelmeid az arcodra, és azt nem szeretnéd. Hasonlóan voltam én is ilyen idős koromban. Ha az illető bejött a helyiségbe, rögtön heves szívdobogást kaptam.

Idő kell, hogy lehiggadj annyira, hogy nyugodtan a szemébe tudj nézni, és úgy beszélgetni vele, mintha mi sem történt volna. Nekem arra is szükségem volt ehhez, hogy szívből elfogadjam: lehet, hogy soha nem leszünk egy pár, szabadon dönthet úgy, hogy én neki nem kellek.

Nálunk happy end lett a dologból, egy évvel később megkérte a kezemet.

2009. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) nálam ugyan ez.. meglátom, a szívem kiugrik és úgy érzem megőrülök...

És nála tudom hogy soha nem lehet az enyém, de mégis reménykedek :o)

2009. jún. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!