Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetséges, egy szép magyar lányt találni külföldről, aki idővel kiköltözne?

Figyelt kérdés
Egy fiatal srác vagyok,nagyon magas fizetéssel,kevés idővel,éppen ezért sajnos nincs időm randikra járni Magyarországra,de mégis magyar lányt szeretnék (lehetőleg szőkét ) :) Várom a tippeket ! :)

2013. aug. 29. 16:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Magyar lányokat a pénzes pasik érdeklik (tisztelet a kivételnek) és némelyik az se bánja, ha el kel hagynia miatta Magyarországot!
2013. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ahogy itt hirdeted magad, mint valami digó, az szánalmas. :D Ha ilyen jól menne, tudhatnád hogy kell a nőket elvarázsolni...kamu királyfi!
2013. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Bármennyire hihetetlen,a komoly kapcsira idő kell,mindegy,hogy ász vagy a nőknél vagy egy pancser. Egyéjszakásra elég egy jó kávézóban lenni, jó időben,én most nem ilyet szeretnék. Sokan az olvasókból kisodrodtak a "vágányból". Ez nem egy hirdetés,hanem egy kérdés. ;)
2013. aug. 29. 19:34
 24/26 anonim ***** válasza:

Mert a kérdésed buta és egyszerű rá a válasz! 98%-ot adnék rá, h sehogy!

Egy komoly értelmes, szép lányt előben kell h először megfogj..utána majd már lehet bármi :)

2013. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Látod? :) Ezért a beszólásért írtam ezt a kérdést.Kellett egy kis motíváció :) Küzdeni fogok a 2% -ért :) mert tudom,hogy sikerülni fog :) Ma törölni,fogom a kérdést,tehát ha még valaki szeretne válaszolni,hozzászólni...rajta :)
2013. aug. 29. 20:05
 26/26 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm Németországban lakik, itt ismert meg teljesen véletlenül egy magyar lányt, akivel ugyanazt a lakást akarták kivenni. Eljöttek együtt pár helyi magyar találkozóra, és pár hónappal később már együtt voltak. Keress ismerősöket, ha ez tényleg fontos neked, szánj rá időt:P
2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!