Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetséges, egy szép magyar lányt találni külföldről, aki idővel kiköltözne?

Figyelt kérdés
Egy fiatal srác vagyok,nagyon magas fizetéssel,kevés idővel,éppen ezért sajnos nincs időm randikra járni Magyarországra,de mégis magyar lányt szeretnék (lehetőleg szőkét ) :) Várom a tippeket ! :)

2013. aug. 29. 16:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tehát... :) Még mindig várom az értelmes válaszokat,tippeket. Irigykedök,billentyűzetkoptatók kiméljenek :)
2013. aug. 29. 17:31
 12/26 anonim ***** válasza:

Ebbe azért furcsa, hogy mit tartasz fontosnak magadból jellemleírásképp, vagyis hogy miket írtál le...

Ha adhatnék egy tanácsot, ne említsd ismerkedés közben, hogy van pénzed, úgy tuti miattad mennének ki, és mellékes lenne.

Egyébként társkeresőkön bár nehezen, de találkozhatsz értelmes lányokkal, és a fiatalok a jobb élet reményében sokan ki szeretnének menni, ha ráadásul egy ügyes, dolgos lányt fogsz ki, az remek lenne mindkettőtöknek.

Előtte meg sok chatelés, skypolás, telefonálás, és költözés előtt nem ártana egyszer-kétszer valahogy személyesen találkozni, hogy lássátok, milyen az összhang köztetek.

Sok sikert! :)

2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nőként irom, de ha odairod ilyenkor hogy "magas fizetéssel", ezzel azt éred el, hogy csak olyan nők fognak "jelentkezni, akik a pénzedre hajtanak". Félreértés ne essék, nem minden nő arra hajt, viszont ha ezzel kezdesz az nagyon anyagiasan hat. Engem nőként eléggé taszit ha valaki ismerkedésnél már a fizetésével dicsekszik, de te tudod milyen habitusu lányt keresel.
2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van. Azt csak azért írtam oda,hogy legyen valami vonzó ha már kell(ene) messze költözni egyfajta kiengesztelésként. :)
2013. aug. 29. 18:11
 15/26 anonim ***** válasza:
Ne ezzel vonzd a nőket, inkább a saját belső tulajdonságaiddal. (utolsó előtti válaszoló)
2013. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Próbálkozz kint találni egy magyar lányt, akit meg lehet normálisan ismerni. Nem hiszem h ne lennének olyanok h 'svájci magyarok'..mostanság mindenki elhúz ebből az országból..:S

Az meg h ide írod ki..hát én is nő vagyok és következőket futtattam végig az agyamban rólad..(elnézést, ha bántó lesz)


Nagyon magas fizetés----> vajon miből?

Nagyon magas fizetés, és gyk-n kérdezi h szerezzen lányt----> szerintem nem az eszével keresi a pénzt

Kevés idő-------> ergo én lennék neki a játszós kirakati baba (CSAK ENNYI :( )

Svájc-----> Na még csak az kell, h belőlem is qva-t csináljon.

Sorry..:)

2013. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon jót nevettem :D :D


Utolsó előtti: Hány éves vagy? :P

2013. aug. 29. 18:19
 18/26 anonim ***** válasza:

Legalább van humorod..........a nagyon magas fizetés mellett ugyebár. XD

Ne hari, de sztem alap h ilyenkor szkeptikus mindenki. És nézd meg mennyi csaj mondja alapból, h ő menne ki! Azt se tudják, h nézel ki, azt se tudják mennyire vagy értelmes semmit..de garantálom h nem is érdekelné őket. A nagyon magas fizetés elég.... csak olyan rossz, h ilyen lányt szeretnél magad mellé! :S Valahol még kicsit sajnállak is!

2013. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Elárulnád nekünk, hogy mégis milyen tisztességes munkából szerzed azt a nagyon magas fizetésed? Csak nem Zürichben élsz? Gondolom ebből nem kell eget rengető következtetéseket levonni.

Na, halljuk.

2013. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Maradjon titok :)
2013. aug. 29. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!