Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Szívem vagy az eszem vezesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szívem vagy az eszem vezessen? Egy nagyon fontos dolog mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról lenne szó (15 éves srác vagyok)A legjobb barátom egy lány(szintén 15 éves) akit imádok és ez kölcsönös....Én többet érzek iránta a baj az hogy ö érez e többet azt nem tudom...mégis félek a kérdéstől mert ép ésszel meg ott vagyok hogy a barátságunk rámehet...de szívem egészen mást mond megörülök érte teljesen belestem csak rá tudok gondolni a nap 24 órájában és nem tudom mit tegyek gondolkodni se tudok.....LÁNYOK KÉRLEK SEGÍTSETEK !!!(öö igen szerelmes vagyok *.* csak mielőtt bármit is tennék kikérem pár tapasztaltabb ember véleményét mert megtehetem hogy örökre hallgatom és tártott szájal lesem és közben nézem ahogy elveszik előlem. egyesek számára a válsz egyértelmű lehet mégis nagyon kérlek titeket SEGÍTSETEK).
2008. júl. 1. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor nem olvastam elég figyelmesen, már értem a dolgot. Nos, ha annyira jó barátok vagytok, akkor szerintem sejti picit a lány, mert a lányok ilyet észre szoktak venni. :) Szerintem kóstolgasd kicsit finoman, puhatold ki, hogy tetszel-e neki. Néha megengedhetsz magadnak olyan dolgokat, ami kicsit túlmutat a sima barátságon, és figyeld a reakcióit. Ha pozitívak, akkor szerintem nyugodtan odaállhatsz elé! :) Sok sikert! (2. válaszoló)
2008. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én csak egy valamit mondok: barátságból könnyen lehet szerelem, de szerelemből sose lesz barátság.

Próbáld meg, mit veszíthetsz? Célozgass, bókolj.. ha tetszik neki, vissza fog jelezni :)

2008. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ohh nagyon köszönöm a tanácsokat =) (2.hozzászóló) a tiédet is megfogadom =)és remélem csak jó sül ki a dologból
2008. júl. 2. 22:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem és a jelenlegi barátommal is, szóval tudom, milyen patthelyzet ez.IGazából, még én sem tudom, hogy jól tettük-e, hogy összejöttünk, de egyenlőre nagyon boldogok vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást...sajnos, ezt is csak az idő dönti el...

Elmesélem a történetünket.Már évek óta ismertük egymást, de egy szerencsés véletlennek köszönhetően hetente 1-2 órát együttöltöt

2008. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok, csak véletlenül elküldtem idő előtt.

Szóval ennek a heti 1-2 órának köszönhetően megismertük egymást.Ő már körülbelül 2-3 hónap után belémszeretett, de én ezt akkor, még nem tudtam.Szó, mi szó egyre több időt töltöttünk együtt, benntmaradtunk órák után, telefonáltunk...stb.Már páran piszkáltak vele a barátaink között(tudod, mint az óvodában...két szerelmes pár, mindig együtt jár...na jó nem ennyire dedósan, de hasonlóan), Mi predig csak enevttünk rajtuk, merthogy, Mi igenis, csak barátok vagyunk.Kb 4 hónappal a "szerencsés véletlen" után kezdtem sejteni, hogy lehet, hogy ő ezt nem teljesen így gondolja.Egyre több és több jel mutatott arra, hogy tetszem neki, de én akkor még nem akartam tőle semmit, így nem foglalkoztam vele.1-2 héttel később összejöttem valakivel, és mivel nem nagyon láttam rajta, hogy zavarná a dolog, meg is szűnt egy időre ez a sejtelmem.A kapcsolatomnak nemsokára vége is lett, viszont utána elkezdtem rájönni, hogy nekem is ő kell(a legjobb barátom).Mivel rajta sem láttam a jeleket, és nagyon féltem, hogy elvesztem a legjobb barátomat, így próbáltam elnyomni ezt az érzést...hát szó se róla...1 hónapig bírtam...Ez alatt az 1 hónap alatt, mondjuk visszatértek a jelek, így biztosabb voltam a dolgokban.Aztán léptem, amin meglepődött, de örült neki.:)És így utólag elmondta, hogy lehet, hogy ő soha nem mondta volna el nekem.


Nem tudom, mit tehetnél...ahogy az előttem szólók elmondták, az a baj, hogy sok variáció van, hogy hogy fog végződni ez a dolog, sztem megéri kockéztatni, de csak akkor, ha REÁLISAN Te is látod esélyét a dolognak.A legfontosabb, hogy ne rohandd le őt és ne zaklasd a dologgal, akkor se, ha már elmondtad neki!Adj neki időt!Ha kell, akkor egy hónapot is, hagyj neki, hogy válaszoljon, mert lehet, hogy ő sem tudja, hogy mit akar és időre van szüksége, hogy átgondolja.Amíg nem válaszol, csináljatok úgy mintha semmi sem történt volna.(tudom...könnyű mondani...de megéri:) )Ha Ő engem még az első 4-5 hónapban megkérdez, biztos, hogy nemet mondtam volna, de egy hónap rengeteg dolgot megváltoztat.:)

Remélem tudtam segíteni.Légyszives írd meg, hogy mi történt, kíváncsi vagyok rá:) Csak ügyesen:)

2008. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló ha egy msn címet adnál szivesen elmesélem a történetet....
2008. júl. 10. 01:32
 17/17 A kérdező kommentje:
csak küld az msn cimedet privátba
2008. júl. 10. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!