Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Szívem vagy az eszem vezesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szívem vagy az eszem vezessen? Egy nagyon fontos dolog mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról lenne szó (15 éves srác vagyok)A legjobb barátom egy lány(szintén 15 éves) akit imádok és ez kölcsönös....Én többet érzek iránta a baj az hogy ö érez e többet azt nem tudom...mégis félek a kérdéstől mert ép ésszel meg ott vagyok hogy a barátságunk rámehet...de szívem egészen mást mond megörülök érte teljesen belestem csak rá tudok gondolni a nap 24 órájában és nem tudom mit tegyek gondolkodni se tudok.....LÁNYOK KÉRLEK SEGÍTSETEK !!!(öö igen szerelmes vagyok *.* csak mielőtt bármit is tennék kikérem pár tapasztaltabb ember véleményét mert megtehetem hogy örökre hallgatom és tártott szájal lesem és közben nézem ahogy elveszik előlem. egyesek számára a válsz egyértelmű lehet mégis nagyon kérlek titeket SEGÍTSETEK).
2008. júl. 1. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megbeszélném vele, mert neked így rossz lesz!
2008. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem kimaradt az egyik mondatod állítmánya, most végülis mi történt a legjobb barátoddal meg a lánnyal, akibe szerelmes vagy?
2008. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így beleszerettél ebből igazi barátság nem lesz... Csak saját magadat kínzod ezzel a helyzettel!! Ha úgy érzed a lánynak is bejössz, mint pasi is, akkor hajrá!;) Nem veszítesz vele semmit... Ki tudja, hogyan viszonyul titokban hozzád!! Ha szoros kapcsolatban vagytok, akkor beszéld meg vele, hívd el valahova egy találkozóra és vallj szerelmet! :)
2008. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző válaszadó! a legjobb barátja alatt a szerelmét érti......
2008. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltam én is hasonló helyzetben...én inkább nem kerdeztem rá mert nagyon jo haverom meg máig is...az egyetlen emit tehetsz az az,hogy figyeled h nem e akar toled valami tobbet nem e kozeledik hozzad vagy ijesmi..eén is ezt tettem és nemvettem észre azee inkább ugy hagytam a cucccot...remélem neked minden sikerul majd szorítok:D remelem legalabb kicsit segitettem

2008. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2. hozzászóló. sztem ez a dolog teljesen világos > "A legjobb barátom egy lány akit imádok és ez kölcsönös....Én többet érzek iránta.."< ezen mit nem lehet érteni ott az ÉN jelző és ott van hogy "IMÁDOK" =) ? Nagyon köszönöm a tanácsokat és várok még többet is.
2008. júl. 1. 16:50
 7/17 A kérdező kommentje:
3. és az 5. válsz megfogott köszönöm nektek ... elég érdekes mindkét nézőpont....-A 3. teljesen igazad van vagyunk olyan szoros kapcsoltban ....volt aki egy párnak nézett minket .szóval elég közel állunk egymáshoz mint mondtam LEGJOBB BARÁTOM és igaz eddig csak magam kínzom. -Kedves 5. hozzászóló nagyon érdekes megfogott a verziód de hülyének néztek mert én fanatikus lettem csak a lányra tudok gondolni és az a tény hogy várjak képtelenség max 2 hónapot
2008. júl. 1. 16:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi is legjobb baratok voltunk a mostani pasimmal.Mindent elmondtunk egymasnak.Es mi beszelgettunk o tudta hogy tetszik nekem en tudtam hogy tetszek neki.En mar majdnem szerelmes voltam bele de o mast szeretett.Megprobaltam mindenben segiteni neki hogy megkapja azt a lanyt akit szeret.Nehez volt de szerettem es segitettem.O nem tudta hogy ennyire szeretem.Aztan egyszer talalkoztunk de csak mint baratok es nem jottunk ossze.Es sms-ben megkerdezte persze en igent mondtam neki.Eggyut vagyunk mar 4 honapja es imadjuk egymast azon kivul a baratsag megmaradt mert ugyanugy mindent megosztunk egymassal.Szerintem beszelj vele talizzatok es mond el neki mit erzel.Sok sikert!Jah es ird le mi volt!Puszi
2008. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászólást köszönöm =) megbeszélem vele és imádkozom hogy ne utasítson el mert azt nem bírnám ki......

az egészből az jött le nagyrészt hogy oda kell állnom elé meg is teszem amikor alkalom nyílik rá köszönöm minden kedves hozzászólónak sokat segítettetek =))).

2008. júl. 1. 17:33
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval ha ilyen jóban vagytok akkor valószínű hogy smeritek is egymás allűrjeit elég jól és körülbelül el tudod képzelni hogy milyen lehet vele egy kapcsolat. Az nyilván nem fér bele a dologba hogy sem nem jártok de már barátságnak sem lehet nevezni a dolgot mert testi kapcsolat alakult ki köztetek, tehát el kell dönteni mi legyen. És mivel még elég fiatalok vagytok nem valószínű hogy max pár évnél tovább tartson a komolyabb része a dolognak, nyilván nem nehéz elképzelni hogy olyan nemigen fordul elő hogy valaki 15 évesen találja meg az élete egyetlen szerelmét, tehát gondolj rá hogy hogyan alakul a kettőtök kapcsolata majd utána. Ez csak attól függ hogy hogyan váltok el; egyszerűen elengeditek egymást hogy tapasztaljon még többet másokkal is mielőtt komolyan megállapodik a másik vagy veszekedés közepette váltok el és akkor megmarad a keserű szájíz nagyon soká. Na és benne van egy 3. érdekes eshetőség is mégpedig ha rosszul kalkuláltál vele kapcsolatban és hiába kezdesz udvarolni neki valójában ő nem akarja feláldozni a barátságot, de ha egyszer kimondtad akkor utána már Ő mindig tudni fogja hogy látod benne a NŐT is mikor rá nézel. Ugye már jópár éve ismeritek egymást, és valszínű csak idő kérdése volt hogy mikor érsz meg annyira hogy az iránta érzett tisztelet kicsit elmélyüljön és megkívánd mint lányt is? Ezért nem tudok én sem amúgy jó fej lányokkal szorosabb barátságot kialakítani én sem mert képtelen volnék rá és sokan mások sem, férfi-nő barátság érettebb korban márpedig nem létezik, ha mindketten szinglik! Hát ez a szerelem gyerekek, elveszi az ember józan ítélőképességét, mérlegelni tudni kell a dolgokat.
2008. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!