Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ez jó szülinapi ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez jó szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Párom nemsoká 20 éves lesz, és arra gondoltam, mivel BMW fanatikus, így csináltatnék neki BMW-s tortát. Nem olyanra gondolok, amire a logó képét teszik, hanem formatortára...

( [link] -ilyesmilenne csak más színben)

Szóval vagy a meglévő autóját csináltatnám meg, hogy szériában, színben és rendszámmal is passzoljon, vagy pedig megcsináltatnám a "másik" álomautóját, ami egyelőre csak terv, még nincs meg.

szerintetek ez jó ajándék?


2013. aug. 28. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú, hát én nagyon örülnék egy ilyennek. Ha autó fanatikus tuti oda meg vissza lesz tőle:)
2013. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DreamWeaver ***** válasza:
Ez telitalálat ajándék! :) Nagyon kreatív vagy! Szerintem a másik álomautóját csináltasd meg, egyfajta ösztönzés és jó szerencse gyanánt is. :)
2013. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :) Ötleted, kreatív, csak számíts rá, hogy iszonyat drágán dolgoznak a cukrászdák... És ne engedd. hogy nekiessen, mielőtt le nem fotózta rendesen :)
2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszene
2013. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


igent, tudom, nem lesz olcsó mulatság, de ennyit megér!

szerintem nem is akarja majd felvágni a tortát, ahogy ismerem... :D

2013. aug. 28. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencséje van a párodnak, hogy vagy neki. Sok sikert a továbbiakban is, legyetek nagyon boldogok :)

Amúgy voltatok zamárdiban bmw talin? :D

2013. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6, köszi a jókívánságokat, aranyos vagy!

zamárdiról lemaradtunk sajnos, mert közbejött valami. júniusban voltunk soltvadkerten, az kiráááály volt! :)

2013. aug. 28. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én zamárdiban voltam, igaz bmw nélkül még sajna, de nagyon jó volt :)
2013. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!