Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-szerelemnél az első talikor szerintetek nem furi? 3hónapja irunk, és őrülten szerelmes vagyok belé. :D

Figyelt kérdés

Félek idegen lesz...-mármint fizikai értelemben:(

Lelkileg egy hullámhosszon vagyunk:)


2009. okt. 31. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, h fura lesz, többször is átéltem már ilyesmit, előző barátom és mostani barátom is msn szerelemből lett :) Sőt, van még két haverom, akiket msnen ismertem meg. Mindkettő haverral jól el tudtam beszélgetni elsőre is, de olyan volt, mintha egyáltalán nem ismerném őket, annak ellenére, hogy hónapokat msneztünk előtte. Tudtam róluk dolgokat, elég sokat, de mégis, szinte újra meg kellett ismerkednünk, a mozdulatok, a gesztikuláció, a nevetésük, stb. Ezek szokatlanok voltak tőlük, hiszen nem ismertem őket, csak az írási stílusukat, a beszédstílusukat nem.

Előző barátom meg msnen nagydumás volt, de élőben mint egy hal, néma csendben volt mindig. Alig lehetett vele beszélni, és az első randi egész napos volt, mert vidékről jött hozzám vonattal, és reggel 10től délután 5ig, szinte néma csend volt. Kérdeztem valamit, akkor röviden válaszolt. És bárhova mentünk, neki jó volt, sosem ivott, nem evett, csak cigizett. Aztán belejött, de eleinte... Uh, ne éljem meg mégegyszer.

Mostani párom meg pont olyan, mint amilyenen msnen volt. Vicces, jópofa, nagydumás, kedves. :) És már 3 éve együtt vagyunk :)

Emberfüggő, hogy ki hogyan viselkedik egy ilyen helyzetben, majd meglátod te is, hogyan viselkedik az embered :) Először biztos fura lesz, de ha annyira egy hullámhosszon vagytok, nem lehet semmi baj, tuti szuper lesz. Főleg, ha már webkameráztatok is :)

Sok sikert!

2009. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

De, az első tali elég furi szokott olyankor lenni.

Elvégre akkor látjátok egymást először élőben. Én szurkolok nektek, bár azt jobb ha tudod, hogy attól, mert lélekben úgy tűnik, egyek vagytok, nagyon sokat számít, hogy élőben milyenek vagytok, és biz pont emiatt szokott sok net-szerelem idő előtt véget érni. :(

De bízzunk benne, hogy veletek nem így lesz! :) ÉS hogy midnen jól alakul.

2009. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csak egy jó tanács egy netes csajt soha ne vegyél komolyan mig nem talalkoztok! Mert igy csak te magad idézed elő a csalódást!
2009. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"msn-szerelem", ezen mindig jót nevetek:)

szerintem élőben úgyis előről kell kezdeni az ismerkedést

2009. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az összes választ!Az első válaszadónak főleg,mert szeretem ha valaki konkrét példát ir nekem::)ha megkérnélek,fel vennél msn-re?:)


Ja és az egyik válaszadónak annyit,hogy amúgy ne is foglalkozz vele,de én nő vok:DDDD


Kinevetni ki lehet,az msn-szerelmet...De van rá számos eset,hogy igy találnak rá a párjukra az emberek manapság:)

2009. okt. 31. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
bizonybizony. nálunk is msn-en kezdődött a dolog :) és még a mai napig együtt vagyunk, és együtt is leszünk még sokáig :)
2009. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"manapság"

ezen az oldalon is ott a számos példa.

"msnen tök ól elvagyunk élőbe nem"

"hogy mondjam msnen h szeretem?"

"Msnen miért olyan kedves?"

"Hogyan flörtöljek msnen?"

msn,msn, msn manapság ez azért van haver, mert nem birsz odamenni hozzá és nyiltan elmondani neki mivan,

Nincs oylan h msn szerelem. Szerelmes vagy a betűtipusába?-.-

2009. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én se hittem h létezik az online szerelem, amíg át nem éltem. Úgyhogy ne jelentsétek ki h nem lehetetlen!!!! Én is a neten ismerkedtem meg a barátommal és nem azért mert nem mertünk egymáshoz odamenni, hanem mert egy országnyi távolság volt köztünk!!!!2 hónapnyi "beszélgetés" meg kamozás után taliztunk. először furcsa volt de mivel 1 hétre jött hozzám ezért hamar összemelegedtünk és nem csalódtunk egymásban!!!! Ez már 8 hónapja történt és azóta együtt is élünk!!! 23/L
2009. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi is 3 hónapja irunk már,mert 550km a táv köztünk sajna..:((,Amúgy mi is 1 hetet akarunk együtt tölteni karácsonykor,és már szeretné megkérni a kezem is...:P :)

Köszönöm hogy irtatok,SOK BOLDOGSÁGOT MINDENKINEK!!:)

2009. nov. 1. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!