Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a mai fiatal fiúk nem képesek normálisan udvarolniegy lánynak? És kb. elvárják h a csaj nyomuljon és h buliban egyből lesmárolhassák.

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 17:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De adsz jeleket a neked tetsző fiúknak?
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szép lány vagy, akkor biztos van több 100 udvarlód. Miért legyek én a 101.? Azzal sem tudnék kitűnni ha cigánykereket vetnék és közben tüzet okádanék...


Miért nem magad választasz? Ennyi erővel én is kérdezhetem, hogy a "a mai lányok miért nem képesek egy férfit normálisan ELCSÁBÍTANI" ????

2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kolosszus22 ***** válasza:
Átalakult a világ, változnak az igények, főleg a nők igényei egyre nagyobbak, illetve egyre több dologra kiterjedők (mondhatni szinte egymással ellentétes tulajdonságokat keresnek a férfiban) és a legtöbb férfi ehhez már nehezen tud alkalmazkodni és már azt sem tudja mi lenne a jó. Érdemes lenne a témában 1-2 könyvet elolvasni.
2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szóval majd letepernek, de nem mernek kezdeményezni?


Tisztázzuk már ezt a dolgot már ha lehet. Mit vársz mit tegyen első lépés címén a szerencsés delikvens, hogy elnyerje a kegyeidet? Akkor tudunk esetleg valamit javasolni, veled együtt öklöt rázni, netalántán közölni azt a sajnálatos tényt, hogy az elvárásaid és a valóság között sajnos nincsen koherencia.

2013. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A szép nők a bőség zavarában mást se tudnak csinálni, csak védekezni folyton.


Ezért lesz jó nekem egy "csúnya" arcú, csinos, de szép lelkű lány :P

2013. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van. Egyébként meg miért csak a lányok várják el, hogy rájuk másszon valaki? Én támogatom a magabiztos lányokat és az ő kezdeményezésüket. Sehol nincs megírva, hogy a kezdeményezés a férfi dolga. Egy nő se döglött még bele, ha elsőként nyitott egy pasi felé.

22L

2013. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nekem annyi kéne, hogy merjenek normálisan kezdeményezni és ne csak buliban ittas állapotban merjenek hozzám szólni...
2013. aug. 25. 17:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Érdekes módon engem el tudnak hívni normális randikra meg mernek kezdeményezni. Az is elképzelhető, hogy téged nem vesznek valami miatt komolyan. Ezen érdemes elgondolkozni.
2013. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiú normális apakép nélkül nő fel, illetve rátesz erre egy lapáttal az elnőiesedett társadalom is. Sokan így úgy lesznek testileg ivarérettek, hogy fejben nem. Férfi testben gyerekek, hogy úgy mondjam.
2013. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezért ismerkedik egy normális fiatal lány idősebb pasival, aki nem olyan nyomi mint amit leírtál.
2013. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!