Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a mai fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a mai fiatal fiúk nem képesek normálisan udvarolniegy lánynak? És kb. elvárják h a csaj nyomuljon és h buliban egyből lesmárolhassák.

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjad már..el kell fogadni, hogy semmi sem olyan mint régen..se a lányok, se a fiúk, SEMMI!
2013. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
na, hát minden fiú ilyen, a csajok meg nem olyanok mint te, szal te vagy az ipszilon a betűlevesben
2013. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 haemorgen ***** válasza:

Egyrészt ez társaságfüggő, nem igaz, hogy mindegyik olyan mint fentebb írtad, másrészt meg egyre több ilyen van, mert változik a kor, és az emberek is.


20/F

2013. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó persze nem mindegyik ilyen, de a többség igen.. és főleg a jól kinézű fiúk..
2013. aug. 25. 17:37
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs értelme. Miért jó az, ha azért szeret, mert kinyalom a seggét?
2013. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csajok legnagyobb része vagy szórakozik vagy félrevezető jeleket ad vagy azt se tudja mit akar.

Másrészt nem is sokan igénylik az udvarlást.Én például vitttam virágot randura,udvarias voltam stb és megkaptam,hogy "aranyos vagy de ez már sok".

Sok ha viszek neki egy virágot és kinyitom neki az ajtót?


Szóval kérdező,minek csináljunk olyat amire szinte semmi kereslet?

17/F

2013. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

2 kérdés

Szerinted hogyan kéne udvarolnia a fiúknak?

Ha elkezdünk udvarolni egy csajnak abból általában az lesz, hogy egy buliban valami random arc jól szétkurja a csajt, és ezért udvaroltunk hónapokig? na menjél a farncba

2013. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem azt monndtam, hogy nyalja ki a seggét, hanem azt, hogy hívja el normális randira..ne mondjuk bulizni, hogy azt várja majd részeg lesz aztán könnyebb vele bármit csinálni. Meg a mai fiúk lépni sem mernek..nem egy ilyennel találkoztam már..
2013. aug. 25. 17:40
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező nem látunk a fejetekbe.Ha azt akarod elérni hogy odajöjjön egy fiú akkor adjàl jeleket,bátorítsd.Sok csaj azt gondolja elég hogy jól néz ki és lesz udvarló.Mi fiúk csak azt látjuk hogy az a csaj lesz*r minket tehát nem megyünk oda nehogy bunkó módon elküldjön a francba..
2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt a vicc, hogy rám azért mondták h leszbi vagyok, meg h szűzfogadásokat tetem meg stb..mert nem avgyok hajlandó egyéjszakás kalandokra(sőt még smárolni sem szoktam buliban) és én azt várom h az első lépésta fiú tegye meg. Sajnos nem nagyon merik ezt megtenni, mert (most ez kicsit egósnak fog tűnni), de elég szép vagyok, model és mellette válogatott sportoló és helyén van az eszem...
2013. aug. 25. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!