Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal aug. 9-én leszünk 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal aug. 9-én leszünk 2 éve együtt. Mit ajándékozzak neki?

Figyelt kérdés
( a szülinapja előtte van arra még sikerült leleményes ajandékot kitalálnom) , de most nem tudom mit vegyek neki, amit meg nem kapott volna... Mp3, usb kulcs, parfum, dvd iro, taska, fenykep album tele képekkel, ezek mind kipipalva... Vkinek vmi ötlet? Egy amit szülők láthatnak (ez kötelező) , és esetleg ami a mi kis titkunk maradhat... Előre is köszi a tippeket!
2008. jún. 30. 22:29
 1/10 A kérdező kommentje:
kihagytam a ruhákat,és a nyakláncokat,karkötőket...van még ezeken kivul vmi ,amit vehetnék neki???:)
2008. jún. 30. 22:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem főzz neki egyet.
2008. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HUUUU, nem mondom, kapott mar ezt azt :D Haaar a kis titkos az lehetne egy furcsa, vagy eleg draga vagy kulonleges ovszer amit egy kulonleges helyen hasznaltok al a szuloknek pedig, hogy lassak vegyel mondjuk AKARMI mast :D
2008. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha csak neki főz azt nem látják a szülők.... Akkor már családi ebéd csak az nem olyan mint egy személyre szóló ajándék. Pl: Egy szép óra ( a férjemtől kérdeztem milyen ötlete van) Vagy egy gravírozott/akár ezüst/ pénzcsipesz már ha szereti az ilyesmit.
2008. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket,nagyon jók...az óvszeres is nagyon tetszik...de fogamzásgátlót szedek...igy erdekesebb:D
2008. jún. 30. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Gravírozott kulcstartó. Vagy ami most az én pasimnak nagyon tetszik az olyan kristálykulcstartó, amibe egy fénykép alapján becsiszolják a képet... bocsi a fogalmazásért, de nem tudom mi ennek a pontos neve, de fényképésznél kell csináltatni. Én ilyet csináltatok szerintem az egy éves évfordulónkra, de az még csak novemberben lesz :-)
2008. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bőr irattartó? Pókerszett? Puzzle?
2008. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami a ti titkotok maradhatna, az akár lehetne neki vagy neked valami szexi fehérnemű :)
2008. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Titkos: ehető fehérnemű

Nem titkos: saját képpel ellátott puzzle, óra stb.

2008. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor felesleges ajándékozni tárgyi dolgokat, mivel ez nem valaki szülinapja vagy névnapja, egy a nap ami kettőtökről szól. A párommal ilyenkor elmegyünk egy elegáns étterembe.

De szerintem, ha főzünk a kedvesnek az a csúcs. Jó vacsora, jó bor, jó zene, és meg is van a hangulat. A nagyon szexis fehérnemű alap ilyenkor, de egy szexi tánc nélkül mit sem ér.

Mi 1 hét múlva leszünk két évesek a kedvesemmel és az ajándékunk egymásnak, hogy augusztusban elutazunk Görögországba.

2008. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!