Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit tegyek, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tegyek, valaki ad tanácsot?

Figyelt kérdés

Na szóval most este beszélgettem egy lány osztálytársammal, akivel elég jóban vagyok, de régen úgy gondoltam, hogy többet érzek iránta. És annyira szépeket írt, meg annyira meghatott, hogy gondolkozom, hogy talán most ő is 'úgy' érdeklődik-e irántam, vagy csak barátilag. Példák a beszélgetésre : Biztos lehetsz benne, hogy én a későbbiekben is mindig fogok írni, illetve akár csak miattad megyek x városba, és csak rajtad múlik, hogy tartjuk-e majd még a kapcsolatot, vagy sem. És ezt teljesen komolyan gondoltam, mert nem akarok elveszíteni egy ilyen csodás barátot.

Na ez az utolsó pár szó bizonytalanított el. Viszont közben rengeteg szív, smiley. És volt/van már nekem több nagyon jó lány barátom is, akikkel nagyon közel álltunk egymáshoz, és érthető volt például egy ilyen cécó, de ő vele, meg annyira még sem.

Jelenleg tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Tavaly farsangkor a diszkóban nagyon közel kerültünk egymáshoz, de végülis nem történt semmi, sok ölelésen kívül. Próbáljak meg ráhajtani, vagy legyek továbbra is "csodás barát,,?

15/F


2013. aug. 23. 02:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva én biztosan senkinek nem írnék vagy mondanék ilyesmit, ha nem lenne valami szándékom. másrészt nem hiszek a férfi-nő szoros barátságban. Ilyen szinten nem hiszek benne. Azonos társaságban van haverság, de hogy különösen nagyon jóba legyen egymással a két fél úgy, hogy egyiknek sem fordul meg a fejében több, szerintem nem igen van. Persze lehet, hogy csak én nem láttam még ilyet.
2013. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na, kiderült, hogy semmi esélyem, jól elbasztam mindent, de sebaj, legalább koncentrálhatok a többi csajra.
2013. aug. 25. 22:59
 13/13 anonim ***** válasza:
A barátságot azért még megpróbálhatod megjavítani ha gondolod. Még nincs minden veszbe, de ha feladod, igen.
2013. aug. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!