Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit tegyek, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tegyek, valaki ad tanácsot?

Figyelt kérdés

Na szóval most este beszélgettem egy lány osztálytársammal, akivel elég jóban vagyok, de régen úgy gondoltam, hogy többet érzek iránta. És annyira szépeket írt, meg annyira meghatott, hogy gondolkozom, hogy talán most ő is 'úgy' érdeklődik-e irántam, vagy csak barátilag. Példák a beszélgetésre : Biztos lehetsz benne, hogy én a későbbiekben is mindig fogok írni, illetve akár csak miattad megyek x városba, és csak rajtad múlik, hogy tartjuk-e majd még a kapcsolatot, vagy sem. És ezt teljesen komolyan gondoltam, mert nem akarok elveszíteni egy ilyen csodás barátot.

Na ez az utolsó pár szó bizonytalanított el. Viszont közben rengeteg szív, smiley. És volt/van már nekem több nagyon jó lány barátom is, akikkel nagyon közel álltunk egymáshoz, és érthető volt például egy ilyen cécó, de ő vele, meg annyira még sem.

Jelenleg tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Tavaly farsangkor a diszkóban nagyon közel kerültünk egymáshoz, de végülis nem történt semmi, sok ölelésen kívül. Próbáljak meg ráhajtani, vagy legyek továbbra is "csodás barát,,?

15/F


2013. aug. 23. 02:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Növessz tököt, kapd el.
2013. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez jelzés :) L
2013. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2eséjjes. Ha találkoztok akkor érintéssel el tudod dönteni ha hagyja h. simogasd a hatat pl akk benne van.ez az ami baratok között nincs.
2013. aug. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azt írtad régen úgy gondoltad többet érzel iránta

vagyis számodra csak barát, nem?

akkor hagyd

(3.nak nincs igaza, attól hogy hagyja hogy megsimogasd a hátát, nem feltétlenül akar többet)

2013. aug. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy belenyugodtam abba, hogy barát, és megelégszek vele.
2013. aug. 23. 03:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, mi még kevésbé tudhatjuk, hogy mit érzel. ha látod értelmét és van rá lehetőséged, próbálkozz meg vele. Az általad leírtak alapján nem vagy számára közömbös. Egyébként pedig nem a neten kéne eldönteni, hogy mi van, mi legyen köztetek.
2013. aug. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem neten szeretném ezt eldönteni, de elnézést, hogy néha azért interneten is beszélünk.:)
2013. aug. 23. 03:05
 8/13 anonim ***** válasza:

értem, megpróbálhatod kideríteni hogy érez-e többet és az alapján dönteni vagy kockáztathatsz

viszont ezek alapján csak egy nagyon jó barátnak tart

de csak ezek alapján, bármi lehet amúgy

2013. aug. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle is. Vagy elrontassz egy barátságot, vagy végre azzal lehetsz akit szeretsz, és tudod hogy ő is téged. Bár lehet hogy a barátságot még meg lehetne menteni, és majd talán egyszer...
2013. aug. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hát én nem bíznék a helyedben a csajban, csináld lépj, hminél előbb, akkor úgyis kiderül, hogy csak hülyít-e vagy komolyabbat gondol ő is.


Egyszer írt nekem hasonló szépet egy lány, aztán letiltott mindenféle ok nélkül, azóta tudom, hogy a lányok szavára nem szabad adni.

2013. aug. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!