Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig eltitkoltam a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig eltitkoltam a párom elől, hogy szoktam turiból is öltözni, jobb is, ha nem derül ki? N21

Figyelt kérdés
Nagyon jó dolgokat szerzek így,nem is látszik rajta,ősem veszi észre,de szégyellem kicsit,szerintetek mit szólna ehez?tartsam titokban örökre?

2013. aug. 19. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont annyira érdekli a párodat, mint minket.
2013. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem lehet, hogy nem éppen jó ha kiderül, de egy igazi jó kapcsolatnál nem számít.
2013. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

engem nem érdekel, honnan van a kedvesem rucija.

F

2013. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy üzleti megbeszélésen, munkahelyen ne hangoztassa az ember, hogy nézd már turkálóból öltözök. De átlagban, ez kicsit kicsinyes, elavult, kicsit magyar dolog, hogy ezt eltitkolod...
2013. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én uram nem izgatja, sőt, van hogy ő is ott vásárol.
2013. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb bajod? :D
2013. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebben nem értem mi a szégyen,nem a ruhád miatt kell hogy szeressen a társad.
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És ezt miért szégyelled előtte?

Nyugodtan mondd el neki.

2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már most komolyan ettől parázol? :D csak egy ruha egy tárgy amit idővel elhasználsz, kidobsz....nem tök mindegy milyen van rajtad minket úgy is az érdekel ami alatta van :D :) Elmondom neked én régebben még jártam is turkálóba egyik lány osztálytársam elkísérni és tényleg rohadt jó cuccokat fogott ki és nagyon jól öltözött volt meg sem mondtad volna h a turiból van és egyáltalán nem néztem rá más szemmel egyáltalán nem zavart :) Nem a ruha teszi az embert :) Ne parázz hidd el senkit nem érdekel csak a fényűző felvágós embereket de azokat meg gondolom úgy is kerülöd..... Hidd el a barátod is azt fogja mondani h kit érdekel a lényeg h jól nézel ki :)
2013. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező baromira nem érdekell mit gondol röls a párod de szerintem őt se,


amúgy szerintem annak is megvan a feelingje, mintha valami sci-fiben ilyen alsó osztály, titokban élő elnyomott lennél és neked ez jutt , tök jó :D mondjuk én Hágát nem szeretem az béna, de kinai meg stb jó

2013. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!