Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire gáz lennék, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lennék, hogy nem érdeklem a csajokat?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy buliban voltam tegnap. A tanctéren rengeteg lány volt, illetve jövet menet is talalkoztam ugye sokukkal.

Ismerni nem ismertem őket.

De elmaradtak azok a jelek amik régebben megvoltak...pl hogy jönnek szembe, és ugye szemünk összeakad, mosoly stb, elmegyünk egymas melett, utána mindketten visszanézünk :) ilyenek.

tancteren mindne csaka baratnőjükkel, vagy baratjukkal tancol, ha probalok szemezni, tök fapofával neznek vissza..:/ bezzeg ha egy elégé csunyacska de kicsit ismeros srác megy odda, mindjárt fülig érő mosoly van, meg nyakbaborulás.


Bocsi a hibakert telorol írtam ki a kérdést.


Nem tartom magam ronda pasinak, divatosan öltözödöm, igényes vagyok. Hibám talan hogy makacs, és kisse bunko vagyok.

De képtelen vagyok kedves, és jofej lenni.


22/F



2013. aug. 17. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ez a bunkóság miben nyílvánul meg?
2013. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

annyiban, hogy nemkedves, és jofej vagyok egy csajjal, ha ismerkedünk, hanem kissé oda odaszólogatós, de nem megbántóan.


De eddig sokszor el sem jutok/jutunk. már ott megakad az egész amikor szemezünk, és tök totál semlegesen néz vissza. egy parányi jelet sme adván hogy nah legalább fél pillanatra megmozgattama fantáziáját.

2013. aug. 17. 13:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? :D
2013. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak te nem tartod magad rondának, a lányok igen.
2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezek szerint igazad vna utso. :/
2013. aug. 17. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

abban a mondatodban van a kulcs, hogy nem tartod magad rondának

ez a nyerő hozzáállás, ne hagyd, hogy aztmondják rád, hogy csúnya vagy

sugárzik rólad, hogy mit gondolsz magadról

úgyis fogsz találni olyan csajt akinek tetszeni fogsz, de ha elkönyveled magad rondának, akkor soha...

2013. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább elszomorító. Amúgy én is voltam igy. F
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...most a kérdésed egy kicsit gondolkodóba ejtett, ugyanis én is észrevettem hasonlót. Jó pár évvel ezelőtt még jóval több általad is említett jellel találkoztam (18-20 éves koromban). Gyakorlatilag én erre egy logikus magyarázatot tudok mondani: A netes (facebook, társkereső, anyámkínja) ismerkedés a mostani fiatal csajoknál már annyira alapnak számít, hogy élőben már marhára nem megy vagy nem is akarnak. Eljárnak bulizni szűk, szorosan záró haveri körrel és ennyi, az új emberek megismerését már nem élőben bonyolítják le. Ez az én elméletem.

26F

2013. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, mióta ez a facebook van, azóta vettem észre, hogy a lányok már nem csinálnak olyat, hogy utánam fordulnak az utcán és rám mosolyognak, tut ez a hülye facebook a hibás -.-
2013. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
igen,a legtöbb fiatal neten ismerkedik,élőben meg ugye meg se mernek/tudnak mukkanni...21.század...
2013. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!