Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért "papucskodik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért "papucskodik" a haverjának?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, a barátom 24 éves, a haverja 28 éves, szingli. Egyre gyakrabban tapasztalom azt hogy a párom állandóan a haverja kedvében akar járni, már-már papucskodik neki, állandóan az van, amit ő akar. Nagyon sokat veszekszünk emiatt, mert úgy érzem, hogy a haverját "előrébb helyezi" mint engem. Pedig állítólag én vagyok a legfontosabb neki az életében.


Olyan dolgokra gondolok hogy pl a haverjával beszélték hogy szombaton bemehetnének ketten kanbulizni (hetente bejárnak inni), erre én mondtam a barátomnak hogy inkább menjenek ma, és holnap elmegyünk hárman mert én ma fáradt voltam. Elkezdett velem veszekedni hogy az úgy nem jó, teljesen felháborodott hogy én minek variálok, stb. Egy órával később telefonált a haverjával, s mint kiderült neki tetszett az ötletem, akkor már a barátom is azonnal benne volt. Megbeszéltük hogy 11-re itthon lesz, mire felhív 9-kor hogy hát a haverja reggelig szeretne maradni, maradhatna-e ő is? Nemet mondtam, mert nincs kulcsa és csak akkor tudna bejönni ha csöngetne vagy telefonálna, de akkor felébreszt mindenkit a házban, és ugye megbeszéltük ezt hogy 11-ig marad, mondom majd holnap maradhatunk reggelig ha szeretnének, de ma ne. Na erre felhúzta megint magát, nem volt képes elfogadni a nemleges válaszomat, fel volt háborodva teljesen. Mondtam neki hogy vagy tartsa magát a megbeszéltekhez vagy akkor inkább járjon a haverjával. De végül aztán csak visszahívott és mondta hogy hazajön.


Komolyan nem értem ezt a viselkedést. A srác gondol valamit, a barátom meg mint a pincsikutya úgy pitizik neki meg lohol utána. A srác amúgy is elég b*zis viselkedésű, nőt képtelen magától felszedni, sokszor olyan mintha a barátommal akarna kikezdeni (volt már rá példa h egy buliban poénból hágó mozdulatokat tett a barátomra). Ha meg én hozok fel valami poént amivel a kettejük "kapcsolatát" akarom kifigurázni akkor a barátom meg vérig van sértve hogy ne gondoljak már ilyen hülyeségeket.


Járt már valaki hasonló cipőben? Miért van ez?



2013. aug. 16. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előbb a spanok aztán a csajok
2013. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes, a többi haverja, akinek van barátnője, tudja tartani magát ahhoz amit megbeszélnek, és nem szaladgálnak állandóan hogy a másik fenekében legyenek, csak az én barátom...
2013. aug. 16. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Jártam így és bizony hiába beszéltem neki arról,hogy ez engem zavar őt nem igazán érdekelte.Sőt ezután csak a barátjainak/társaságának élt,míg nem teljesen elhanyagolt. Megelégeltem és szakítottam vele.

18/L

2013. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azért mert egy nyomorék
2013. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Adrenalin ***** válasza:
Homi a csávó.
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Adrenalin ***** válasza:
Lehet már volt is valami egy lerészegedő buli után...
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.Csak nálunk annyi különbséggel,hogy nem voltam szimpatikus a havernak,és mikor szóba kerültem köztük,éreztem,hogy másként viselkedik velem.Mert a haverja befolyásolta,és ha volt valami zűr köztünk,vagy a kis drágámnak rossz kedve volt alapban,a haverja azt hitte miattam,és javasolta a szakítást,ami meg is történt.
2013. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:
Hű de meleg lett így hirtelen :D
2013. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Volt egy "menő" haverja, aki nagy csajozógép volt, így előtte ő is ilyennek mutatkozott. Persze velem teljesen más volt. Előfordult, hogy amikor a haverjával mentek nyaralni több napra, azért nem hívott/írt, mert hogy a haverja mit szólna, hogy milyen papucs..
2013. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mit tehetek? Mi lenne a megoldás hogy ne legyen ilyen?
2013. szept. 6. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!