Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lek*rvázott a barátom és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lek*rvázott a barátom és még lealacsonyítóan is beszélt rólam a haverjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
facebookjába olvastam hogy miket írt rólam meg egyszerűen csak egy "szegedinek" hívott és nekem meg olyanokat mondd hogy nagyon szeret mással nem tudja elképzelni az életét stb stb meg ő nem az a típus aki kellene a lányoknak és szerintem ha lenne neki hozzá közelebb más már nem velem lenne...

2013. ápr. 29. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lapát.
2013. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? Azonnal dobd ki!
2013. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hagyd el
2013. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mért k*rvázott le. Kell valami indoknak lennie. Az ember csak nem dobálózik ilyenekkel jogtalanul. Szerintem ennél a történetnél vannak még hiányosságok jó lenne tudni a másik fél véleményét is.


21/F

2013. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát mert felidegesítettem azzal hogy nem akarok gyereket...és ezért ő úgy gondolta hogy engem leku*váz..meg amúgy is arra nincs mentsége hogy "élete szerelmét" szegedinek hívja...beszéltem vele és azt mondta h azért ku*vázott le mert ideges volt...
2013. ápr. 29. 11:16
 6/19 anonim ***** válasza:
hagyd el sztem is!
2013. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként? Barátod miatt kérdezem.
2013. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hagyd el, és válassz olyat, aki szintén nem akar gyereket ,pl. engem:)
2013. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
én 15 ő 18
2013. ápr. 29. 11:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még.. Gyerekvállalásra még van bőven min. 10 éved +10. (25-től 35-ig nagyon ráérsz!) Addig élj, szórakozz, ismerkedj, pasizz! (Nem klassz, mikor a barátnőid nyaralni mennek, buliznak, te meg otthon be vagy zárva egy babával, meg egy bunkó férjjel, aki szintén csavarog a haverokkal). Én szinte az anyukád lehetnék, most várok babát, és hülyét kapok már tőle, hogy itthon dekkolok. Annyi pasid lehet még, és lesz is.. (irigykedős szmájli). Ne vedd a szívedre, hogy miket mondd és miket ír, egy kis p*cs.. Te attól klasszabb csaj vagy, hogy egy ilyen miatt lógasd a nózid :)
2013. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!