Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lek*rvázott a barátom és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lek*rvázott a barátom és még lealacsonyítóan is beszélt rólam a haverjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
facebookjába olvastam hogy miket írt rólam meg egyszerűen csak egy "szegedinek" hívott és nekem meg olyanokat mondd hogy nagyon szeret mással nem tudja elképzelni az életét stb stb meg ő nem az a típus aki kellene a lányoknak és szerintem ha lenne neki hozzá közelebb más már nem velem lenne...

2013. ápr. 29. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ez az egész egy marhaság

attól, hogy majd sok év múlva nem akarsz gyereket, az most itt nem focizik, nem ezért ilyen

ezek szerint távkapcsolatban vagytok? városok szerint tart nyilván, szóval ne légy ilyen, van sok srác a Te korosztályodban is, keressél itt valakit, vele megszakíts, mert ez ahogy viselkedik Veled elég megalázó N

2013. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat főleg az utolsó válaszolónak! :) sikerült felvidítanod köszönöm
2013. ápr. 29. 11:49
 13/19 A kérdező kommentje:
11:45-esnek írtam hogy sikerült felvidítania :)
2013. ápr. 29. 11:50
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem vágom:D Most akkor most akar gyereket vagy csak jópár év múlva valamikor? Me azt megértem ha azért lett ideges mert te egyáltalán soha nem akarsz majd gyereket. Azért én iylen barátnőt sosem választanék. Gondolom elvakítja a szerelem és már most a gyermeke anyjának képzel el téged és ez neki most igen nagy sokk lehetett. Bár csúnya volt tőle hogy így beszélt de ettől még nem kell otthagyni. Szeintem beszéljétek meg, mindenkinek lehet hirtelen felindulása és mondhat oylat amit nem gondol komolyan.


21/F

2013. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Anyukám sem akart még tizenévesen gyereket... aztán 21 éves korában jöttem én. Ezzel én is így voltam, de még most is így vagyok vele. Nemtudom hogy akarok-e valaha egyáltalán. Most még nem az biztos, de magamat ismerve ilyen "deadline" ember vagyok, szóval majd amikor a biológiai órám a vége felé fog járni tuti akkor akarok majd egyet (szal olyan 35 után)
2013. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van több barátnője is, ha városok szerint tartja nyilván őket.
2013. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
és mi a mentsége a "szegedire"? amikor kérdeztem tőle semmit nem mondott csak azt hogy bocsássak meg neki..állítólag nagyon kivan tegnap óta sír stb de én már nem sajnálom nem csak ez a probléma van még mellette más is nekem lehetne elegem belőle és én beszélhetnék róla lealacsonyítóan mert semmi jó nincs benne csak az hogy nagyon szeret de már azt sem hiszem el...a gyerek ténáról meg annyit hogy nekem nem lehet gyerekem mert van egy súlyos betegségem de nem részletezem ő azt mondta hogy ezt akkor írta a heverjának amikor még nem tudta hogy beteg vagyok
2013. ápr. 29. 12:04
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja hát így betegség miatt nem lehet akkor ez már másabb. Na igen így elégé nehéz főleg ha valakit nagyon szeretünk és netán tőle szeretnénk majd gyereket azt a végén kiderül hogy nem lehet neki. Viszont akkor a mentségére nemigen szól semmi hogy így ebszélt veled. Szal majd te eldöntöd mi lesz vele.


21/F

2013. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát igen valóban nem kellett volna lealacsonyítóan nyilatkoznia rólad, de az embernek sajnos valóban ki csúsznak olyan szavak/ mondatok a száján hírtelen felindulásból, amit tényleg nem gondolunk komolyan. Viszont a nők/lányok is tudnak ám káromkodni/becsmérelni, mint a kocsisok tisztelet a kivételnek, de ez tény. De most vajon mi az, amit egy férfi mentségére tudna magának szolgáltatni szerintetek? Kérdem én. Mivel egy férfinek/fiúnak szerintetek semmire soha nincs mentsége? A nők viszont saját maguk hülyeségére mindig kitalálnak valami mentséget. Jaj már ne legyünk már ennyire finnyásak pusztán egy verbális inzultus miatt. Ezen sérelmeken meg kell tanulni felülemelkedni. Viszont azt elvárja a férfitől, hogy ő emelkedjen minden sérelmén felül, holott biztosan a kérdező maga is felül tudna ezeken emelkedni, úgyhogy szerintem sem éri meg emiatt szakítani nehogy már neki ezért ne legyen semmi mentsége kérdező! Nevetséges, mert ezek szerint 15 évesen még neked sem éri el az intelligenciád az IQ szintet.
2018. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!