Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor annyi mindenen keresztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor annyi mindenen keresztül mentünk már, majdnem a szakításon is, de csak majdnem, és most fogunk "sok" idő múlva újra találkozni, mit is mondhatnék?

Figyelt kérdés

mintha lepörgött volna már az egész mint egy film, a sorsszerű ismerkedés, a varázslatba illő szerelem kialakulása, utána a sok sok kaland, mint Bony és Cleid, utána a veszekedések, utána a csalódott tekintetek, amikor valami elromlott, utána a düh, szakítás, de mégsem, utána a kedvesség, amin már érződik, hogy valami eltört, vagy nem is tudom, mindez együtt és külön is, amíg nem voltam ott, és igaz 1 hetet voltunk csak külön, de mintha egy hónap lenne, vagy több, valahogy elcsendesedtek az érzelmek, de vár vissza, jön elém, de, ott van az a de.

szóval leszállok és ott vagyok azt sem tudom mosolyogjak e majd rá, vagy még magamban sem tudom hova tenni mi van. mintha már lemondtunk volna egymásról, de ott van még valami ami visszatart. az a valami lehet csak én vagyok, hogy megyek vissza. mert ott dolgozom. most. mert ott akartam dolgozni.


szóval amikor leszállok, ő kedves lesz, én szintén, és? a lényeg, hogy én szomorúan jöttem el, szomorúan megyek vissza, de ő valahogy átment már, mintha már elmúlt volna az a varázs. szóval, leszállok és? még azt sem mondhatnám, szeretlek. ilyen helyzetben ezt nem lehet. úgy érzem ennek a szónak, most nincs értelme a történtek után. most nem erről van szó köztünk.

ha meg hagynám magam sodortatni, lesz ami lesz, az is lehet használgat még, de szóval nem jön már vissza, ami elmúlt.

szóval amikor találkozunk, mit is mondhatnék hát?


2013. aug. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
...Bonnie és Clyde...
2013. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah ők :)
2013. aug. 16. 22:00
 3/5 A kérdező kommentje:
jól jönne pármondat, mert már azon is gondolkodom inkább felmondok telefonban és nem megyek vissza.
2013. aug. 16. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kicsit nehezen dolgoztam föl a történetet... :D de amúgy szerintem ezt csak te tudhatod, hogy mit érzel iránta. Ha még mindig működhetne, és akarna tőled valamit akkor engedd. Ha csak barátként nézel már rá akkor mondd meg neki, és ne adj neki hamis jeleket. Ha meg már hidegen hagy, azt is mutasd ki. Az a lényeg hogy ne agyalj annyit csak csináld azt ami jön ösztönből másképp csak önmagadat is összezavarod. De előbb magadban kéne helyrerakni a dolgokat hogy szerinted lenne ebbe az egészben még több vagy csak erőlködtök. Az sem baj ha szimplán barátok maradtok, mert gondolom azért még kötődtök egymáshoz, csak lehet már nem vagytok szerelmesek.
2013. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod, talán az utolsó mondat lép érvénybe.

én szeretem még, de abszolut nem tudom működhetne e még együtt, pont az "együtt működési problémák" miatt tűnik nekem úgy, hogy ő kiábrándult.

tehát hagyom lelépni voltaképp én itt tartok, ha akar megy, elhagy.

ami úgy tűnik lélekben már meg is történt.

most valahol önző módon előadhatnám a hősszerelmest, köthetném magamhoz, húzhatnánk még egy darabig, nem tudom ettől bármi is változna e.


és az a baj, beszélni sem tudok vele, és most hajnalban kellene megkezdenem az utazást.


és azt sem tudom maradjak e inkább. semmit.

2013. aug. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!