Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar találkozni? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar találkozni? Talán megint többet akar?

Figyelt kérdés

Tavaly kavartam egy sráccal,majdnem jártunk is,de aztán mégse mert kiment külföldre,mikor hazajött már volt valakim és neki is lett. Már szingli vagyok,de neki van barátnője most mégis megkeresett,hogy találkozzunk.. igaz nem nagyon akar sikerülni mert nem tud elszabadulni a barátnőjétől.

Mikor kérdeztem azt mondta mostanában nincsenek meg valami jól,lehet hogy megint többet akar? Mert akkor lehet hogy inkább nem találkoznék vele ameddig megvan neki a csaj :s



2013. aug. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le a csajt...a csaj a csavo dolga ha akar téged akkor lehet ott valami xd.szal a lényeg az hogy csak a csaja miatt ne hagyd ott
2013. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyja ott a csaját mielött másba kezd mert így HELYES!!!!
2013. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan találkozhatsz vele, ha úgy fogod fel, hogy ez egy baráti összejövetel. Ha többet akarna, akkor mond meg neki, hogy amíg a barátnőjével nem szakít, addig te sem fogsz vele kavarni. Mondjuk ha ezt a mostani barátnőjével is megcsinálná, hogy a háta mögött más lánnyal 'flörtölget', akkor azért az is benne lehet a pakliban, hogy veled is megtenné. Ezért is tartom bunkónak az első választ.
2013. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!