Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó barátok vagyunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátok vagyunk de én többet érzek iránta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyunk eggyütt de nem egyedül.Nem tom érez e irántam valamit. Szerintetek elmondjam? Élményfürdőbe megyünk többen ott elmondhatnám ha kettesbenmaradunk? Már egyszer voltunk és amikor ketten voltunk szemben közel egymáshoz úgyűnt mintha meg akarna csókolni,de megzavatak minket.Szerintetek csak csak úgy érezhettem mintha vagy tényleg? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ össze vagyok zavarodva!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 30. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szalaszd el az alkalmat! Az élményfürdő egy nagyon jó lehetőség. Ha kettesben maradtok kerülj hozzá közel. Lehet, hogy csak erre az alkalomra vár ő is. Meg vess be különböző praktikákat. Pl csinálhatsz olyat mintha megcsúsznál, vagy nem találnád a tlajt a medencében és átkarolod, atán egy "jajj bocsi, csak megcsúsztam és nem akartam elmerülni a vízben". Vagy ha hátul kötős fürdőrucid van, akkor megkérheted, hogy nézze meg, hogy nem lazult-e ki. Meg ilyen kis apróságok. A reakcióiból látni fogod, hogy tetszik-e neki a helyzet és ha sikerül kettesben maradni, akkor a csókra is sorra kerülhet.
2008. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak remélni merem, hogy ellenkező neműek vagytok!
2008. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. jún. 30. 10:55
 4/5 A kérdező kommentje:
am lány vagyok
2008. jún. 30. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez aranyos probléma. Szerintem simán add elő, hogy mi a pálya, aztán ha ő is kedvel lesz belőle valami, ha nem akkor meg legalább kiderült, hogy nem kell tovább bizonytalanságban élni. Szerintem.
2008. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!