Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam az anyjának hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az anyjának hogy iszik a fia?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Egyre többet iszik mostanában, régen csak hetente 1x ment "bulizni" a haverjaival, de akkor sem a beszélgetések hanem a lerészegedés volt a fő tevékenység. Sokallom ezt, mert nem a bulizással lenne bajom, hanem azzal hogy ha iszik akkor mindig bunkón viselkedik és elviselhetetlen.


Az anyja egyedül nevelte fel, az apja alkoholista volt, elzavarták a háztól nagy nehezen de sokszor volt hogy részegen zaklatta őket. Egyke fiúként egy kicsit el is lett kényeztetve, túl elnéző vele amikor nem kéne, akkor is. Én nem akarom úgy végezni mint az anyja. Ő nem tudja ezt hogy milyen állapotba kerül a fia ha piál. A barátom ma is elment az egyik haverjával, mi 4-től 5-ig voltunk együtt, aztán ő 10-ig bulizott, az anyjának meg azt mondta hogy velem van. Gondolom azt hiszi hogy végig.


Mit csináljak? Lenne értelme elmondani hogy a fia jó úton halad hogy olyan legyen mint az apja? Félek hogy nem tudna mit kezdeni vele, de legalább tudná... Tanácstalan vagyok.



2013. aug. 13. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem inna, szomjan halna. Tudod, életösztön.
2013. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de, TIPSZMIKSZ!
2013. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el
2013. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem mond el
2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Menekülj tőle. Ha megkérdezi az anyuja válaszolj. De csak ha már külön vagytok. Az én pasim letagadta aztán én voltam a szemét, hogy hazudgálok.
2013. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az anyját nem fogja érdekelni. Az lesz a válasza, hogy hadd igyon! :D
2013. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most alaposan összevesztünk ezen, én megmondtam neki hogy ezt nem bírom, inkább felejtsen el. Valószínűleg nekünk már annyi, de személyesen még nem beszéltük ezt meg.


Magától az anyja nem kérdezné meg. Csak én meg nagyon haragszok hogy még velem takarózik hogy el tudjon menni piálni, ezt gerinctelenségnek tartom és ezért akarom elmondani... Bár lehet nem sokat érnék vele, mert ugyan mit tudna vele csinálni?

2013. aug. 13. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd el... ha ilyen sokat iszik, akkor úgyis látja rajta az anyja is, mikor hazaér, hidd el ez látszik.

És ha elárulod neki, abból csak te fogsz rosszul kijönni... viszont jobb lenne, ha nem lennél együtt ilyen sráccal, mert valóban hasonló sors várna rád, ha esetleg házasság lenne a dologból.

2013. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5, vagyok. Én hozzámentem. Hiba volt. 1év sem kellett és válltam mert cikinek tartottam volna az esküvőn nemet mondani. Tudom mit hondoltok most, DE megígérte 1686445667-jára is , hogy abba fogja hagyni. Meddő vagyok és terhes lettem tőle. Azért bíztam benne, hogy komolyan befejezi. Rosszabb lett. Most le sem kakkantja a fiát. De legalább a jelenlegiszelelmem/férjem szereti nagyon.

Menekülj mert ez csak rosszabb lesz. Az anyuja pedig ha megtudja ,hogy vége kiváncsi lesz a miért-re. Az én exanyosom már érti mi a szitu. Most jóban vagyunk.

2013. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!