Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Elmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés

Fél év után szakítottam a barátommal, mert sajnos bármennyire is próbáltam elnyomni a féltékenységemet, nem ment. De semmiképp se szerettem volna kimutatni, szóval inkább kiléptem a kapcsolatból.

Azóta eltelt 3 hónap, még mindig jóban vagyunk és látom rajta, hogy mennyire szerelmes, és én is az vagyok, de van egy barátnője, akivel szemben nem tudom legyőzni a féltékenységemet, megőrülök tőle.

(Alapból is jóban van lányokkal, az egyik legjobb barátja is lány, az nem zavar cseppet sem, szóval el tudom viselni, ha lányok vannak a közelében). De ez az egy csaj... látom a lányon, hogy szerelmes a barátomba (viszont esélye nincs, mivel szerintem eléggé ostoba lélek (persze attól még kedves, meg minden, de tényleg olyan butácska), és nem is valami szép). Viszont akár van esélye akár nincs, nyilván más stílusú egy találkozása egy olyan csajjal, aki így odavan érte, mint egy sima baráttal.

Igazából újra összejönnék vele, ha ez a csaj kikerülne a képből, de sose voltam az ilyen ultimátumok híve.

Akkor mégis mit kéne tennem? Vagy ha ennyire nem tudom őt tolerálni, akkor talán nem is kéne újrakezdenünk? Egyébként semmi problémánk nem volt, sőt, igazi álomkapcsolat volt, csak emiatt szakítottam.


2013. aug. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen p*csa kerülje el nagy ívben a férfiakat ...
2013. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondd el, magától nem fogja kitalálni hogy te mit akarsz
2013. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kedves, meg minden, de tényleg olyan butácska"

Mert persze te aztán nem...

Az alacsonyabb agytérfogat a nőknél, tényleg okozhat problémákat az ésszerű gondolkodásban.

2013. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miért baj, hogy ezt írtam róla, ezzel mindenki tisztában van, de attól még jó fej, csak tényleg ez a jó szó rá: butácska. Mindannyian ismertek biztos ilyen lányt, attól még nyilván szerethető, de a tényen nem változtat. :)
2013. aug. 5. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, veled már én is ismerek egyet.
2013. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!