Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az történt hogy van egy fiú akit nagyon szeretek és ő is engem de még nem kérdezte meg hogy járjunk-e. És egy barátnőm egyik este itt aludt és hát megujjaztuk egymást és stb.... Nagyon bánom es bűntudatom van, mert eddig mèg mindenben kezdő voltam es a fiú is így tudja. Elmondjam neki? Es ha igen élőben vagy facebookon ??
2013. júl. 28. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

már késő, kérdező, ezzel megsértetted az egymással szembeni kezdősségetek szentségét,,


szegény fiút jól szarban hagytad, a legkevesebb hogy elmondod neki facebookon,, ÉS aztán élőben is

2013. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A fiú már igencsak nem kezdő :D
2013. júl. 28. 15:07
 3/16 anonim ***** válasza:

Esküszöm , hogy az idióták csak szaporodni tudnak. Hány éves vagy te 14?

"nem kérdezte meg hogy járjunk-e." normális esetrben nem is kérdeznek ilyet.

2013. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves második kérdező, nem vagyok hülye, úgy gondolom biztos te is tettel olyat amit megbántal. E úgy gondolom ha valaki egy pár azt én kene megkérdezni a fiúnak ??
2013. júl. 28. 15:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Válaszoló *
2013. júl. 28. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Jesszus! Te ujjazod a barátnődet, miközben egy párkapcsolatot építgetsz? Gratulálok, nem is tudom melyik vagy jobban, idióta vagy r*banc. De szerintem mindkettő megállja a helyét rád nézve! Egy ujjazás nem mindennapi dolog, hogy bocsika, hibáztam! Főleg nem úgy, hogy a saját nemeddel csináltad.
2013. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se idióta , se r*banc.. A kérdés hogy elmondjam neki es hogyan?
2013. júl. 28. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban!
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mondom, hog nem vagyok r*banc tényleg nagyon szeretem a fiút, mindennel jobban es nagyon faj amit tettem es nem is értem hogy hogy tehettem mert én az a "jo kislány " vagyok... Es nem akarok fájdalmat a fiúnak de felek hogy elveszítem de én nem tudnék nélküle élni mert ő a nagy Ő . Sose csinálnám hármasban nekem csak a fiú kell !
2013. júl. 28. 15:34
 10/16 Szaszi23 válasza:
Minek mondanád el?? Felejtsétek el! ;)
2013. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!